TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се судриле со возилата па се истепале

Макфакс - 18.03.2023

Татко и син биле нападнати од две лица, откако претходно имале сообраќајна незгода. Според информациите од МВР, инцидентот се случил во Хиподром. Првично се судриле со возилата, а потоа имало тепачка. „ На 17.03.2023 во 14.30 часот В.А.

Татко и син направиле сообраќајка, па потоа физички ги нападнале

ТВ21 - 18.03.2023

На 17.03.2023 во 14.30 часот В.А.(30) од Скопје пријавил дека околу 10.30 часот на подрачјето на Хиподром, по претходно случена сообраќајна незгода, тој и неговиот татко Б.А.(54) биле физички нападнати од А.Д.(31) и А.Д.(26), двајцата од Скопје.

Направиле сообраќајна несреќа, па се степале

4NEWS - 18.03.2023

На 17.03.2023 во 14.30 часот В.А.(30) од Скопје пријавил дека околу 10.30 часот на подрачјето на Хиподром, по претходно случена сообраќајна незгода, тој и неговиот татко Б.А.(54) биле физички нападнати од А.Д.(31) и А.Д.(26), двајцата од Скопје.

Скопје: Направиле сообраќајка па потоа се истепале

Сител - 18.03.2023

На 17.03.2023 во 14.30 часот В.А.(30) од Скопје пријавил дека околу 10.30 часот на подрачјето на Хиподром, по претходно случена сообраќајна незгода, тој и неговиот татко Б.А.(54) биле физички нападнати од А.Д.(31) и А.Д.(26), двајцата од Скопје.

Скопјани се степале откако претходно направиле сообраќајна незгода

MakPress - 20.03.2023

На 17.03.2023 во 14.30 часот В.А.(30) од Скопје пријавил дека околу 10.30 часот на подрачјето на Хиподром, по претходно случена сообраќајна незгода, тој и неговиот татко Б.А.(54) биле физички нападнати од А.Д.(31) и А.Д.(26), двајцата од Скопје.