TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Почетокот на есента носи многу убавини за 3 хороскопски знаци: Период исполнет со стабилност и љубов

Слободен Печат - 23.09.2022

Хороскопот открива што ви носи есенската рамноденица од денеска, 23 септември. На три знаци од Зодијакот ги очекува среќа и развој на почетокот на есента – проверете дали сте меѓу нив! Ни претстои возбудлива астролошка недела, сè уште сме под ...

Хороскопот за октомври носи успех и пари на еден знак!

ТВ21 - 23.09.2022

Еден знак ќе има многу среќа во октомври. Го очекуваат успех и пари. Станува збор за хороскопскиот знак Стрелец. Промените те следат и се навиваш за нив. Во изминатиот период времето како да застана. Сè што пробавте ве однесе три чекори назад.

ВО ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК СЕ РАЃААТ НАЈОГНЕНИТЕ МАЖИ! Со нив ве очекуваат огномет во креветот!

Попара - 23.09.2022

Мажот во овој хороскопски знак е жив оган, тврдат астролозите Станува збор за мажите во знакот Лав. Самоуверени, дарежливи, огнени, но ранливи. Лесно е да ги придобиете со ласкање. Тие очекуваат дека нивната избраничка секогаш ќе биде расположена за ...

Астролозите децидни: Овие хороскопски знаци се родени за љубов

Женски магазин - 23.09.2022

Љубовта е главен приоритет во животот на многу луѓе. Сите ние ја бараме, се стремиме кон неа и ја сакаме, понекогаш повеќе од се‘ и по цена на се‘. Секој ја открива својата љубов и страст, порано или подоцна, но факт е дека има хороскопски знаци кои ...

ОВИЕ ЗНАЦИ ЌЕ СЕ ЗБОГАТАТ ВО ОКТОМВРИ: На РАБОТА ги очекуваат огромни промени

Локално - 23.09.2022

Астролозите најавија мошне бурен и интензивен месец. Родените во овие хороскопски знаци очекуваат успех и пари во октомври. Водолија Ѕвездите ги советуваат претставниците на овој знак паметно да ги вложат средствата што веќе ги имаат.

Овие хороскопски знаци во наредниот период конечно ќе ја пронајдат вистинската љубов

Екран - 23.09.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ако сè уште не сте ја пронашле љубовта на вашиот живот, постојат големи шанси тоа конечно да се промени во следните ...

ОВА се најдобрите љубовни комбинации според астрологијата!

Убавина и Здравје - 23.09.2022

Не секој хороскопски знак е компатибилен со друг, некои може да бидат добри пријатели, но не и добри љубовни партнери. Двата знака се ведри и имаат слободен дух. Се интересираат за културни настани и сакаат критично и аналитички да го гледаат ...

СЕ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ЗА ВАГИТЕ – НАЈНЕОДЛУЧНИТЕ ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ: Опседнати се со создавање рамнотежа во сите ...

Попара - 23.09.2022

Вагата е воздушен знак претставен со вага, единствениот нежив предмет на Зодијакот, кој рефлектира фиксација на рамнотежа и хармонија. Вагите се опседнати со симетрија и се стремат да создадат рамнотежа во сите области од животот.

Подобри денови за овие 3 хороскопски знаци благодарение на транзитот на Сонцето во Вага!

Кафе пауза - 23.09.2022

Со транзитот на Сонцето во Вага кој ќе трае до 22 октомври нè очекува период на владеење на овој знак. Вагата е симбол за рамнотежа, па така во следните недели ќе учиме како да најдеме компромис, да станеме свесни за нашите емоции и да сфатиме дека ...

Само за да ве легнат еве што ќе ви кажат хороскопските знаци

Lady - 23.09.2022

Некои хороскопски знаци ги сакаат шегите, а други се сериозни. Еве кои се најчесто користени зборови од различните Хороскопски знаци. Овен Името ми е Бонд. Џејмс ...

Спротивни хороскопски знаци кои се привлекуваат меѓусебно!

Кумановски м. - 23.09.2022

Спротивностите се привлекуваат… Или така велат. И кога станува збор за Зодијакот, постојат космички парови (поларитети) кои се толку различни едни од други што совршено се вклопуваат заедно.

Ова се трите најздодевни хороскопски знаци: Со нив никој не сака да се дружи!

Кумановски м. - 23.09.2022

Некои хороскопски знаци едноставно немаат нешто во себе што ќе го поттикне интересот на другите – некои никогаш не се задоволни, некои се затворени, некои се предвидливи, но сите се досадни на крајот.

3 НАЈСРЕЌНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ОКТОМВРИ 2022 ГОДИНА: Ѕвездите навистина ги сакаат, ќе доживеат голем напредок на ...

ТВ21 - 22.09.2022

Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување во животот! Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти.

Кои ќе бидат 3-те најсреќни хороскопски знаци во октомври?

Кафе пауза - 22.09.2022

Октомври за многумина ќе биде период на промена и нови успеси. Според астролозите, 3 хороскопски знаци ќе имаат можност да постигнат голем успех и значително да си го подобрат животот. Еве за кои хороскопски знаци станува збор.

5. ЗНАЦИ КОИ ВО 2023. ГОДИНА ЌЕ ДОЖИВЕАТ ДРАМАТИЧНИ ПРОМЕНИ: Желбите на еден знак се остваруваат, а ТИЕ решаваат ГОЛЕМ ...

Екран - 22.09.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Радикални животни промени ги очекуваат овие пет хороскопски знаци, тврдат астролозите Хороскопот за 2023.

3 најсреќни хороскопски знаци во октомври: Ѕвездите ги сакаат, ќе доживеат голем напредок на повеќе полиња

Точка - 22.09.2022

Според мислењето на астролозите, октомври ќе им донесе на одредени хороскопски знаци голем напредок и успех на повеќе полиња. Имено, 3 припадници на Зодијакот би требало да ја искористат претстојната есен на вистински начин бидејќи ѕвездите ќе им ...

Три хороскопски знаци на кои октомври ќе им биде најсреќен месец

Еспресо - 22.09.2022

Додека некои хороскопски знаци во текот на октомври ќе се борат со проблемчиња на деловен или љубовен план, на други – сè ќе им оди од рака. Во продолжение прочитајте на кои хороскопски знаци ѕвездите ќе им бидат наклонети.

Овие 3 хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во октомври 2022: Ѕвездите ќе им бидат многу наклонети!

Убавина и Здравје - 22.09.2022

Дознајте кои 3 хороскопски знаци ги очекува среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување на животот Според астролозите, октомври ќе им донесе голем напредок и успех од повеќе аспекти на одредени хороскопски знаци.

Луѓето родени во овој хороскопски знак имаат најмногу среќа во животот

Екран - 22.09.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… СИТЕ познаваме некој на кој сè му оди како што треба и големите можности продолжуваат да му доаѓаат.

Пет хороскопски знаци ќе имаат голема среќа во љубовта оваа есен

Кајгана - 22.09.2022

Љубовниот хороскоп за есен 2022 носи одлични прилики за пет знаци на зодијакот. Овие хороскопски знаци ги очекуваат неверојатни љубовни авантури во текот на есента. И покрај ретроградните Меркур и Марс и другите аспекти на планетите кои не се многу ...

3 НАЈСРЕЌНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ОКТОМВРИ 2022 ГОДИНА: Ѕвездите навистина ги сакаат, ќе доживеат голем напредок на ...

4NEWS - 22.09.2022

Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување во животот! Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти.

3 НАЈСРЕЌНИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ВО ОКТОМВРИ 2022 ГОДИНА: Ѕвездите навистина ги сакаат, ќе доживеат голем напредок на ...

Zoom - 22.09.2022

Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување во животот! Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти.

Трите најсреќни знаци во октомври: Ѕвездите навистина ги сакаат

Press24 - 23.09.2022

Откријте кои три хороскопски знаци очекуваат среќа во октомври 2022 година – средината на есента им носи подобрување во животот! Според астролозите, октомври на одредени хороскопски знаци им носи голем напредок и успех во повеќе аспекти.

Хороскопот за октомври носи успех и пари на еден знак!

Zoom - 23.09.2022

Еден знак ќе има многу среќа во октомври. Го очекуваат успех и пари. Станува збор за хороскопскиот знак Стрелец. Промените те следат и се навиваш за нив. Во изминатиот период времето како да застана. Сè што пробавте ве однесе три чекори назад.