TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) ПРИЗНАНИЕ ЗА ТРУДНИЦАТА: Ева Лонгорија доби ѕвезда на Булеварот на славните

Женски магазин - 17.04.2018

Ева Лонгорија, попозната како една од „Очајните домакинки“, доби своја ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд. Семејството и пријателите славеле со 43-годишната актерка, а меѓу нив биле и поп ѕвездата Рики Мартин, дизајнерката Викторија Бекам, ...

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Локално - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам.

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Курир - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам.

ФОТО: Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

А1 On - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам.

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

+инфо - 17.04.2018

Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам. Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните.

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Алсат-М - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам.

Ева Лонгорија доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Н.Македонија - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија доби ѕвездата на холивудската Патека на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам.

Трудна ја прослави својата ѕвезда на „Булеварот на славните“

Таратур - 17.04.2018

Актерката Ева Лонгорија беше почестена со престижна ѕвезда на холивудскиот Булевар на славните. Таа се појави на свеченоста во поодмината бременост, придружувана од нејзината пријателка, некогашна членка на поп-групата „Спајс Грлс“, Викторија Бекам .