TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Секому се случува: Пијаната актерка загубила рамнотежа и „треснала“ на земја

Екран - 12.02.2019

Персоналот на хотелот и помогнал на глумицата Рис Витерспун, но папараците сепак успеале да го фатат нејзиното „непријатно паѓање“. Носела високи штикли кои само дополнително и одмогнале… На јубилејниот 50.

Како Џастин Теро ѝ честитал роденден на Џенифер Анистон: Светот останал без зборови!

Убавина и Здравје - 12.02.2019

Џастин и Џенифер се венчале во тајност во 2015 година, а разводот го објавиле во февруари 2018 и тоа само еден ден по Денот на вљубените Иако не се појавил на нејзината роденденска забава (за разлика од Бред Пит), Џастин Теро на својот Инстаграм ѝ ...

Анџелина Џоли пред нервен слом – Едвај успеала да се смири откако дознала дека Пит отишол на роденден кај Анистон

Убавина и Здравје - 12.02.2019

Наводно и било многу тешко што Бред се појавил на роденденската забава кај поранешната и едвај успеала да ги сопре солзите откако дознала за ова На јубилејниот роденден на Џенифер Анистон дојде и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит , но и други ...

(Фото) Анџелина Џоли го преболе Бред Пит

Репортер - 12.02.2019

Анџелина Џоли само еден ден по роденденската забава на Џенифер Анистон, на која се појавил нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит, била забележана во машко друштво во еден познат ресторан во Лос Анџелес.

15 ужасни работи кои Анџелина Џоли му ги правеше на Бред Пит

Црнобело - 12.02.2019

Додека беа во брак изгледаа како совршен пар, без испади и драми во јавноста, но каква беше ситуацијата зад затворени врати? Анџелина Џоли е жена која сака да има контрола, како на својата слика во јавноста, така и во ...

Глумицата објави фотографии од роденденската прослава на Џенифер Анистон иако тоа беше строго забрането

Точка - 11.02.2019

Џенифер Анистон го прослави 50 роденден со голема забава на која присуствувале бројни холивудски ѕвезди, па дури и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Меѓутоа, како што пишуваат американските медиуми, ѕвездата на "Пријатели" на гостите исклучително ...

Се избрука: Познатата русокоса испи повеќе отколку што треба, па падна по скалите после лудата забава

Попара - 11.02.2019

Забавата на Џенифер Анистон на многумина ќе им остане во сеќавање и тоа не само по добро. Актерката Џенифер Анистон денес го слави јубилејниот 50-ти роденден, а за забавата која ја организираше минатиот викенд не престанува да се зборува и пишува.

Се обиде да помине незабележан, но безуспешно: Бред Пит тајно дојде на 50. роденден на Џенифер Анистон

Попара - 11.02.2019

Поранешната „златна холивудска двојка“ секогаш привлекуваше многу внимание, и покрај тоа што имаа нови партнери по неуспешниот брак, многумина сакаа повторно да ги видат заедно. Една од холивудските миленички, Џенифер Анистон денес наполни 50 ...

Пијана ѕвезда падна по скали на роденденот на Џенифер Анистон (ФОТО)

Канал5 - 11.02.2019

Џенифер Анистон во саботата бурно го прослави 50. роденден. На забавата во хотелот Сансет Тауер се појавија најголемите холивудски ѕвезди – Гвинет Палтроу , Елен Де Џенерис, Кејт хадсон , Деми Мур , Џорџ Клуни , како и нејзиниот поранешен сопруг ...

50. роденден на Џенифер Анистон со насмевки, забава и Бред Пит

Fashionel - 11.02.2019

Актерката Џенифер Анистон викендов го прослави својот 50-ти роденден во нејзиниот омилен ресторан во Западен Холвуд. На забавата прируствуваа голем број познати ѕвезди, од Елен Деџенерис, преку Кети Пери и Орландо Блум кои пристигнаа на мотор, до ...

Бред Пит присуствуваше на роденденот на Џенифер Анистон

Локално - 11.02.2019

Џенифер Анистон навршува 50-годишна возраст на 11 февруари (денеска), но одлучи да организира раскошна јубилејна забава два дена претходно. Актерката собра половина од Холивуд, но најголемо изненадување е нејзиниот поранешен Бред Пит, кој се ...

(Фото) Рис Витерспун пијана падна на скалите на роденденот на Џенифер Анистон

Репортер - 11.02.2019

Добитничката на Оскар, актерката Рис Витерспун го украде вниманието на забавата на Џенифер Анистон, кој го организираше по повод нејзиниот педесети родеден. Витерспун на забавата испила повеќе чашки алкохол од вообичаеното, па во одреден момент, ...

Бред Пит фотографиран на роденденската забава на Џенифер Анистон!!

Канал5 - 11.02.2019

Холувудскиот заводник Бред Пит „фатен“ на роденденската забава на екс сопругата Џенифер Анистон. Викендов холивудската убавица Џенифер Анистон со голема забава го прослави својот 5—ти роденден.

ФОТО: Славната актерка се засрами - падна по скали пред новинарите

Press24 - 11.02.2019

Џенифер Анистон направи журка за 50-от роденден, а најголемо внимание привлече Бред Пит кој дојде и иако се криеше со капа, сепак беше фатен од фотографите па се потврди дека парот се смирил.

Бред Пит виден на забавата за 50-тиот роденден на Џенифер Анистон!?

ЗаЗабава - 11.02.2019

Бред Пит се обиде да помине незабележан додека се упатуваше на големата роденденска забава на Џенифер Анистон. 55-годишниот актер беше фотографиран кога влегуваше во хотелот „Sunset Tower“ во Лос Анџелес, каде неговата бивша сопруга го славеше ...

Овие фотографии се доказ дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно!

Среќа.mk - 11.02.2019

Овој викенд холивудската ѕвезда Џенифер Анистон направила голема прослава по повод својот 50. роденден. Оваа приватна забава привлекла многу светски ѕвезди кои папарацит внимателно ги чекале пред познатиот ресторан во Западен Холивуд.

Камен пијана се сруши по скалите: Снимен големиот срам на актерката што сите ја познаваме (фото)

Вистина.мк - 11.02.2019

Актерката Џенифер Анистон во саботата во хотелот „Sunset Tower“ во Лос Анџелес го прослави 50-от роденден, а на забавата се појавија некои од најголемите холивудски имиња – Гвинет Палтроу, Елен Деџенерис, Кејт Хадсон, Деми Мур, Џорџ Клуни, а беше и ...

(ФОТО) Обновено пријателство или врска: Бред Пит на роденден кај Џенифер Анистон

Женски магазин - 11.02.2019

Поранешниот сопруг на славната актерка Џенифер Анистон, Бред Пит, беше дел од гостите на нејзината роденденска забава изминатиот викенд. Нејзините фанови не веруваат дека таа денеска полни 50 години.

Не успеал да се сокрие од папараците: Бред Пит фатен на роденденот на Џенифер Анистон

Вистина.мк - 11.02.2019

Холивудската актерка Џенифер Анистон го прослави својот 50ти роденден, па по тој повод овој викенд организираше забава на која се појави и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Бред се обидел да се сокрие меѓу фоторепортерите, обезбедувањето и ...

Едвај успеала да се смири: Анџелина пред нервен слом што Бред беше кај Анистон

Република - 12.02.2019

Иако се обиде тајно да влезе на забавата, папараците го уловија Бред Пит како влегува на јубилејниот 50 роденден на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Во тоа време Анџелина Џоли била со пријател кој ја тешел затоа што ѝ било тешко, ...

Ништо од разводот меѓу Амал и Џорџ Клуни

Репортер - 11.02.2019

Актерот Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал повторно ги демантираа гласините дека сè разделуваат. Овој пат популарната двојка била снимена заедно за време на забавата која ја направила нивната пријателка Џенифер Анистон во Западен Холивуд, по повод ...

Бред Пит и Џенифер Анистон заедно го прославија нејзиниот роденден: Актерката направи гала прием, а Пит се обиде да се ...

Сител - 10.02.2019

Џенифер Анистон направи роденденска прослава во еден хотел, а на церемонијата се појави и нејзиното поранешно момче Бред Пит. Тој се обиде да им побегне на фоторепортерите, па дури и се закамуфлираше за да не привлече внимание, но сепак на ...

Амал и Џорџ Клуни на роденден кај Џенифер Анистон (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 10.02.2019

Амал и Џорџ Клуни беа во хотелот „Сансет тауер“ по повод 50-от роденден на нивната блиска пријателка Џенифер Анистон . Секогаш елегантната Амал Клуни иовој пат не ги разочара своите обожаватели.

Папарацо фотки од Бред Пит на роденденската прослава на Џенифер Анистон

Црнобело - 10.02.2019

Најновите папарацо фотки од Бред Пит и Џенифер Анистон на исто место, ги поттикнаа шпекулациите дека има шанси најголемата холивудска романса повторно да се реализира. 55-годишниот актер, кој наводно се состанува со Шарлиз Терон од почетокот на оваа ...

Бред Пит се обиде да се„шмугне“ на забавата на Џенифер Анистон (ФОТО)

Убавина и Здравје - 10.02.2019

Бред Пит присуствуваше на роденденската забава на својата бивша сопруга Џенифер Анистон . Сакајќи да помине незабележано од страна на мноштвото фоторепортери насобрани пред хотелот „Сансет тауер“, каде што се одржуваше забавата, Бред се „маскира“ со ...

Бред Пит се враќа на поранешната љубовница?

Локално - 10.02.2019

Овој викенд холивудската актерка Џенифер Анистон направи голема прослава по повод својот 50 роденден, а меѓу гостите беше и незиниот поранешен сопруг, Бред Пит. Нејзината приватна журка привлече многу светски ѕвезди кои папараците внимателно ги ...

Бред Пит во тајност пристигна на роденденот на бившата Џенифер Анистон: Обично пријателство или нешто повеќе? ФОТО

Слободен Печат - 10.02.2019

Дежурните папараци во Лос Анџелес го забележале 55-годишниот актер како во тајност доаѓа на роденденската забава на својата бивша сопруга Џенифер Анистон. Иако нивниот брак се распадна поради Анџелина Џоли, Џенифер Анистон со бившиот сопруг Бред Пит ...

Бред Пит се појави на роденденската прослава на својата поранешна сопруга

Точка - 10.02.2019

Американскиот глумец Бред Пит се појави на прославата на 50 роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота навечер, а Џенифер го прослави 50 роденден во друштво на своите пријатели во хотелот Sunset ...

Бред Пит се појави на 50-от роденден на Џенифер Анистон (ФОТО)

MTM - 10.02.2019

Бред Пит присуствуваше на забавата за 50-тиот роденден на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон во Лос Анџелес, пренесоа медиумите. Актерот, кој со ѕвездата на Пријатели беше во петгодишен брак, сам пристигнал на забавата во хотелот.

Конечно фотографии од роденденската прослава на Џенифер Анистон

ЗаЗабава - 12.02.2019

Џенифер Анистон го прослави 50 роденден со голема забава на која присуствувале бројни холивудски ѕвезди, па дури и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Меѓутоа, како што пишуваат американските медиуми, ѕвездата на “Пријатели” на гостите исклучително ...

Бред Пит тајно доjде на роденден: Ја изненади Џенифер Анистон на прославата на 50. роденден

Република - 10.02.2019

Иако нивниот брак се распадна поради Анџелина Џоли, Џенифер Анистон со бившиот сопруг Бред Пит останала во добри односи за што доволно сведочат фотографиите од неговото пристигнување на прославата по повод нејзиниот 50. роденден.

(Галерија) Ѝ Бред Пит дојде на 50.роденден на Анистон

Репортер - 10.02.2019

Актреката Џенифер Анистон наполни 50 години и правеше роденденска журка. И поранешниот сопруг Бред Пит се појави на прославата на роденденот на Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота навечер, а Џенифер го прослави роденденот во друштво ...

Бред Пит на роденден кај Џенифер Анистон. Фраерски потег, нели?

Friday.mk - 11.02.2019

Бред Пит вчера ги изненади медиумите, а и гостите појавувајќи с ена роденден кај својата поранешна сопруга Џенифер Анистон, која прославуваше 50 години. На забавата присуствувале голем борој на познати личности как Гвинет Палтроу – поранешна девојка ...

Бред Пит тајно ѝ ги истегнал ушите на Џенифер Анистон

+инфо - 10.02.2019

Бред Пит пристигнал на прославата по повод 50. роденден не нагеовата поранешна сопруга, Џенифер Анистон. Дежурните папараци во Лос Анџелес го забележале 55-годишниот актер како во тајност доаѓа на роденденската забава на Анистон.

Сакаше да се сокрие, но го уловија: Бред Пит дојде на роденденот на Џенифер Анистон, се враќа ли старата љубов?

Курир - 10.02.2019

Американскиот актер Бред Пит се појави на прославата на 50-тиот роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота навечер, а Џенифер го прослави роденденот во друштво на своите пријатели во хотелот ...

Бред Пит дојде на роденденот на Џенифер Анистон, дали љубовта е обновена?

Убавина и Здравје - 11.02.2019

Пријателство или нешто повеќе? Американскиот актер Бред Пит се појави на прославата на 50-тиот роденден на својата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Забавата се одржа во Лос Анџелес во сабота навечер, а Џенифер го прослави роденденот во друштво на ...