TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Со неверојатна брзина удри во „шкода“ - автомобилот летна и удри во наплатната куќичка во Хрватска

Press24 - 12.07.2019

На наплатната рампа кај хрватската Света Хелена, на автопатот А4, со тешки повреди се здобиле три лица, откако еден автомобил со сета сила се забил во друго возилото. Повредени се родители и дете,кои веднаш се пренесени во блница и се наоѓаат во ...

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ без кочење удри во „Шкода“ на наплатна рампа – три лица повредени во близина на Загреб

ТВ21 - 12.07.2019

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле семејство, ...