TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мадона зад себе имала тешко минато: Мајка и починала од рак, а еве што никогаш не простила на нејзиниот татко

Вистина.мк - 19.07.2019

Пејачката Мадона не сака многу да зборува за нејзиниот однос со татко и, кој станувал се полош и полош. Имено, како што пишуваат странските медиуми, бидејќи мајка и на Мадона умрела од рак, Силвио Ентони Чикон се ожени по вторпат и тоа со нивната ...

Мадона имала детство полно СТРАДАЊЕ и БОЛКА, а овие податоци не сте ги знаеле!

Слободен Печат - 19.07.2019

Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за деталите од далечното минато, како и за односот со нејзиниот татко никогаш не се зборува. Животот воопшто не ја штедел, но таа сепак се изборила и тргнала по правиот пат.

Мадона никогаш не му простила на татко ѝ затоа што се преженил

Репортер - 19.07.2019

Светската пејачка Маодна никогаш не му простила на нејзиниот татко Силвио Ентони Чиконе, затоа што се преженил. Мадона рано во младоста останала без својата мајка Луиз, која починала од рак на триесет години.

Мајка ѝ умрела од рак, а татко ѝ се оженил со куќната помошничка: Мадона никогаш тоа не му го простила ФОТО

+инфо - 19.07.2019

Родителите на Мадона се викаат Мадона Луиз и Силвиот Ентони Чиконе. Татко ѝ со италијанско, а мајка ѝ со француско потекло. Популарната пејачка денес ужива во славата ширум светот, а за деталите од дамното минато, како и за односот со таткоѝ никогаш ...

Ова никогаш не му го простила: Мајка ѝ починала, па татко ѝ се венчал со домашната помошничка, а за она што следело ...

Точка - 19.07.2019

Популарната пејачка денес ужива во светската слава, а за деталите од далечното минато, како и за односот со татко си, никогаш не зборува. Родителите на Мадона се Луис и Силвио Ентони Чиконе. Татко ѝ е Италијанец, а мајка ѝ со француско потекло.