TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајките во Велика Британија бесни на Шерцингер

Локално - 02.12.2019

Враќањето на Pussycat Dolls на сцената предизвика контроверзни коментари во Британија, откако 41-годишната Никол Шерцингер и останатите девојки од групата се појавија прилично оскудно облечени во финалето на X Factor: Celebrity.

Згодната Никол Шерцингер заедно со Pussycat Dolls после 10 години повторно на сцената (фото+видео)

Црнобело - 02.12.2019

Поминаа повеќе од 10 години од последниот настап на женската музичка сензација Pussycat Dolls. Единствено 41-годишната Никол Шерцингер успеа да направи успешна соло кариера. Сега, петте девојки се враќаат на музичката сцена, а за првпат одржаа мини ...

Ќе „гори“ светот! „Пусикет Долс“ по 10 години се обединија и го имаа првиот настап! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 01.12.2019

Девојките велат дека уживале во првиот настап! Откако пред скоро 10 години се распаднаа, една од најпознатите женски групи „ The Pussycat Dolls “, повторно се собра. Првиот повратнички настап веќе го имаа во емисијата „ X factor “.

ВИДЕО: Прв настап на „најжешката“ женска група по 10 години – сите имаат повеќе од 37 години и изгледаат подобро од ...

А1 On - 01.12.2019

Откако пред скоро десет години се распаднаа, една од најпопуларните женски групи „The Pussycat Dolls“, повторно заедно. Првиот настап го имаа во емисијата „X faktor“, а Никол Шерцингер била особено возбудена.

Прв настап на најсекси женската група по 10-годишна пауза: Сите имаат над 37 години, а изгледаат подобро од некогаш

Точка - 01.12.2019

Откако пред речиси 10 години се разделија, една од најпопуларните женски групи – “The Pussycat Dolls” повторно настапија заедно во емисијата “X Factor”. Тие биле премногу возбудени за настапот, а Никол Шерцингер којa инаку е дел од жирито на ...

Ја запалија сцената во мрежести костими по 10 години

Локално - 01.12.2019

„Пусикет долс“ една од најпознатите женски музички групи, вчера вечер одржаа камбек концерт, по повеќе од десет години, а настапија во емисијата X Factor која се прикажува во Велика Британија.

Некогашните најпопуларни девојки повторно заедно, ја запалија сцената во секси мрежести костими

iPortal - 01.12.2019

„Пусикет долс“ една од најпознатите женски музички групи, вчера вечер одржаа камбек концерт, по повеќе од десет години, а настапија во емисијата X Factor која се прикажува во Велика Британија. View this post on Instagram #REACT 🚨 COMING SOON.

Сцената гори: „Пусикет Долс“ по 10 години се обединија и го имаа првиот настап!

Република - 01.12.2019

Откако пред скоро 10 години се распаднаа, една од најпознатите женски групи повторно се собра. Првиот повратнички настап веќе го имаа во емисијата. Првиот настап како што кажавме, го имаа во познатата емисија, во која Никол Шерзингер (41) е член на ...

Беа најсекси женска група: Се повлекоа пред 10 години, а сега изгледаат подобро од некогаш (ВИДЕО)

Курир - 01.12.2019

Откако пред речиси 10 години се разделија, една од најпопуларните женски групи – “The Pussycat Dolls” повторно настапија заедно во емисијата “X Factor”. Тие биле премногу возбудени за настапот, а Никол Шерцингер којa инаку е дел од жирито на ...

Прв настап на жешките Pussycat Dolls после десет години пауза

Таратур - 02.12.2019

После десетгодишна пауза од нивниот последен заеднички настап, атрактивните припаднички на некогаш славната женска група Pussycat Dolls повторно се собраа за да настапат заедно на сцената во рамки на шоуто „X Factor”.

Се појавија полу-голи на сцената и се соочија со тон критики

iPortal - 02.12.2019

Враќањето на Pussycat Dolls на сцената предизвика контроверзни коментари во Британија, откако 41-годишната Никол Шерцингер и останатите девојки од групата се појавија прилично оскудно облечени во финалето на X Factor: Celebrity.