TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Раперка ја откопала својата мртва мачка и го сварила черепот, фановите згрозени (ВИДЕО)

Канал5 - 13.01.2021

Раперката Азелија Бенкс ја ископала својата мртва мачка Луцифер од гробот за да ја „врати во живот“, додека ужаснатите следбеници ја опсипаа со негативни реакции на Инстаграм. Контроверзната музичарка често ги загрижува фановите со разни лудории, а ...

Славната пејачка ја ископала мртвата мачка и го зготвила черепот ФОТО

+инфо - 13.01.2021

Раперката Азелија Бенкс ја ископа својата мртва мачка Луцифер од гробот за да ја „врати во живот“, додека згрозените следбеници ја опсипуваат со негативни реакции на Инстаграм. Контроверзната музичарка често ги загрижува обожавателите со разни ...