TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Женската банда од „Ocean’s 8“ со промоција во Лондон

ЗаЗабава - 14.06.2018

Шест од осумте ѕвезди од „Ocean’s 8“ присуствуваа на премиерата на актуелниот филмски хит во Лондон. Ријана зачекори на црвениот тепих во златен фустан од есенската колекција на брендот Poiret.

Злато за златна девојка: Ријана покорила уште еден црвен тепих

Точка - 14.06.2018

Вчеравечер во Лондон е одржана премиерата на филмот "Ocean's 8" во кој една од главните улоги ја има Ријана, а пејачката пристигнала на настанот во златно издание. При доаѓањето на црвениот тепих, таа имала мали проблеми со фустанот кој постојано ѝ ...

Ријана блесна во златна креација на лондонската премиера на Ocean’s 8

Fashionel - 14.06.2018

Веќе знаеме дека огромен хит ова лето се очекува да биде популарниот филм со супер женска актерска екипа Ocean’s 8 чии светски премиери се случуваат овие денови. Лондонската премиера како една од најочекуваните се случи вчеравечер, а на црвениот ...

Моден гаф: На Ријана и испадна брадавицата на црвениот тепих ФОТО

Слободен Печат - 14.06.2018

Премиерата на филмот „Осумтемина на Оушн“ Во Лондон остана во сенка на пејачката Ријана (30) кога облече провокативен фустан и ги покажа градите. Атрактивната пејачка знае како да го привлече вниманието.

Деколтето на Ријана откажа послушност на лондонската премиера на Ocean’s 8

Црнобело - 14.06.2018

Ријана направи ризичен моден избор за филмската премиера на Ocean’s 8 во Лондон, па цела вечер мораше да го придржува фустанот. Ријана речиси остана со деколтето надвор од фустанот, откако спуштениот ракав почнал да паѓа.