TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Никол Кидман фит на 54 години (ФОТО)

Локално - 22.11.2020

Актерката Никол Кидман во голема мерка е во шестата деценија од животот, но таа се грижи за својата линија. Холивудската sвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација. Имаше маица горе, а хеланки долу.

Атрактивна пејачка вежба во парк, несвесна дека сите ја гледаат (ФОТО)

Канал5 - 21.11.2020

Пејачката и вокалист на групата Pussycat Dolls, прекрасната Никол Шерцингер (42) бил фатена од папараците за време на утринските вежби во еден парк во Лос Анџелес. Судејќи според фотографиите, пејачката родена во Хаваи ја покажа извонредната ...

Модниот стил на Никол Кидман во новата серија на HBO е фантастичен

Fashionel - 20.11.2020

Кон крајот на минатиот месец се случи HBO премиерата на серијата „The Undoing“ со Никол Кидман и Хју Грант во главните улоги. Серијата се емитува еднаш неделно, а првата сезона има вкупно шест епизоди.