TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Галерија) Синди Крафорд со мајка ѝ и ќерката по награда: Три генерации жени во семејството на славната манекенка

Репортер - 09.11.2019

Три генерации на семејството Крафорд се појавија на хуманитарниот настан “Women’s Guild Cedars-Sinai Luncheon’“ во Лос Анџелес. Светскиот модел Синди Крафорд доби поддршка од нејзината мајка Џенифер Маки и ќерка ѝ Каја Гербер, кога ја прими ...

Наследна убавина: Три генерации Крафорд

Fashionel - 08.11.2019

Неодамна на хуманитарен настан во Лос Анџелес, заедно се појавија дамите од три различни генерации на семејството Крафорд. Топ моделот Синди Крафорд, на настанот дојде со својата ќерка, веќе популарниот модел Каја Гербер и со нејзината мајка Џенифер ...

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Слободен Печат - 08.11.2019

Овој пар не можевме да го споиме ниту во најлудите сонови. Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината ќерка Каја Гербер (18) е со Питер Дејвидсон ...

Синди Крафорд ја чуваше ќерка си од лошите момчиња, а Каја сега е во врска со најлошиот ФОТО

+инфо - 08.11.2019

На крајот на октомври почна да се шпекулира дека комичарот Пит Дејвидсон ја освоил 18-годишната Каја. Синди Крафорд (53) со години внимава како се однесуваат нејзините деца во јавноста и што прават, па не знаеме сега колку е среќа што нејзината ...