TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за петок (22. јануари 2021)

ТВ21 - 22.01.2021

ОВЕН Работа: Ве очекува финансиска добивка. Поради работа малку сте под стрес, но и натаму успевате нормално да работите и да заработувате. Љубов: Емотивната врска е во криза. Ниту една страна не покажува намера да попушти и да се потруди околу ...

Дневен хороскоп за 21.јануари 2021 година

Канал5 - 21.01.2021

Дневен хороскоп за четврток, 21. јануари 2021 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Се што на каков било начин може да влијае на вашиот љубовен и емотивен живот , денеска нема да ви оди од рака. Стрпете се.

Дневен хороскоп за четврток, 21 јануари 2021 година

Нетпрес - 21.01.2021

ОВЕН Работа: Ако се занимивате со приватен бизнис, одлучувате официјално да прекинете со работа поради лошата ситуација. Љубов: Односот со брачниот партнер е стабилен, иако и вие сте фокусирани на своите проблеми,а не и на партнерот.

Дневен хороскоп: Четврток (21.јануари,2021 година)

Вистина.мк - 21.01.2021

ОВЕН Работа: Ако се занимивате со приватен бизнис, одлучувате официјално да прекинете со работа поради лошата ситуација. Љубов: Односот со брачниот партнер е стабилен, иако и вие сте фокусирани на своите проблеми,а не и на партнерот.

Дневен хороскоп за четврток, 21.01.2021: Овенот во проблеми поради постапките, Близнаците бараат заштита, Стрелецот ...

Екран - 21.01.2021

Овен Љубов: Вашите постапки директно влијаат на нечие емоционално расположение или нови одлуки. Не можете да го измамите вашиот партнер. Работа: Ќе излезе дека имате добра проценка и дека сте во поповолна деловна позиција отколку што првично се ...

Дневен хороскоп за четврток (21. јануари 2021)

ТВ21 - 21.01.2021

ОВЕН Работа: Ако се занимивате со приватен бизнис, одлучувате официјално да прекинете со работа поради лошата ситуација. Љубов: Односот со брачниот партнер е стабилен, иако и вие сте фокусирани на своите проблеми,а не и на партнерот.

Дневен хороскоп: Водолијата ќе се фрли во трошок, шкорпијата отворена за нови идеи

iPortal - 20.01.2021

Јарец 22.12.-20.1. Љубов Зрелост и претпазливост ќе ви бидат главни квалитети за да го поминете и овој комплициран ден, во кој ќе се чувствувате малку исфрустрирано. Кариера Немојте по секоја цена да одите по новите трендови.

Дневен хороскоп за среда 20 јануари 2021 година

Акцент - 20.01.2021

ОВЕН Вашата најдрага личност денеска ќе биде особено чувствителна , а вие ќе бидете склони со непромислено одмнесување да ја повредите. Во добро организирана работа , вие сепак ќе се обидете да внесете некои нови и напредни идеи.