TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) “SeVeTeVe” покажала како чисти и во исто време вежба!

Екран - 04.04.2020

Северина на нејзиниот профил на Инстаграм започна со “SeVeTeVe” со цел да ги забавува нејзините фанови во ова време на седење дома и изостанок на многу културни настани… Северина ги најавила и вечерашните гости… Северина објавила видео со ја ...

Северина и од изолација знае како да ги одушеви обожавателите: Покажа како чисти по дома/Видео

Вечер - 04.04.2020

Северина Којиќ деновите во изолација ги минува во извршување на домашните работи. Преку ден чисти и одржува форма, а во вечерните часови наместо на концерти со обожавателите се дружи онлајн.

Северина чисти по дома и вежба во изолација (ВИДЕО)

Канал5 - 04.04.2020

Северина објави видео во кое откри како одржува форма во изолација. Пејачката се нафати да ги исчисти подовите, а откако го избриша подот на кујната, направи неколку вежби. Северина ги најави и гостите на вечерашниот пренос во живо, меѓу кои и Горан ...

(ВИДЕО) Северина покажала како чисти и во исто време вежба!

Нетпрес - 05.04.2020

Северина на нејзиниот профил на Инстаграм започна со “SeVeTeVe” со цел да ги забавува нејзините фанови во ова време на седење дома и изостанок на многу културни настани… Северина ги најавила и вечерашните гости… Северина објавила видео со ја ...