TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Александар Антиќ кандидат на српските социјалисти за градоначалник на Белград...

Н.Македонија - 14.01.2018

Александар Антиќ кандидат на српските социјалисти за градоначалник на Белград На седница на белградскиот Градски одбор на Социјалистичката партија на Србија (СПС), партискиот лидер и шеф на српската дипломатија Ивица Дачиќ го предложи актуелниот ...

Јелена Карлеуша кандидат за градоначалник на Белград!? (Фото)

Exclusive.mk - 12.01.2018

Веднаш по одлуката на Претседателството СНС да со Белградските избори да не бидат оддржани и вонредни парламентарни републички избори,почна со лицитација со имиња на кандидати за Градоначалник на Белград.

Јелена Карлеуша кандидат за градоначалник на Белград?

Вечер - 12.01.2018

Веднаш по одлуката на Претседателството СНС да со Белградските избори да не бидат оддржани и вонредни парламентарни републички избори,почна со лицитација со имиња на кандидати за Градоначалник на Белград.

Карлеуша кандидат за градоначалник на Белград

Репортер - 12.01.2018

Српската пејачка Јелена Карлеуша како неофицијално дознава informer.rs ќе се кандидира за градоначалник на Белград. Таа својата кандидатура наводно ќе ја објави официјално во недела. И самата пејачка објави на Твитер дека ќе се пушти во водите на ...

Карлеуша ќе се кандидира за градоначалник на Белград

Скопје24 - 12.01.2018

Српската пејачка Јелена Карлеуша како неофицијално дознава informer.rs ќе се кандидира за градоначалник на Белград. Таа својата кандидатура наводно ќе ја објави официјално во недела. И самата пејачка објави на Твитер дека ќе се пушти во водите на ...

Карлеуша ќе се кандидира за нов градоначалник на Белград

Press24 - 12.01.2018

Српската пејачка Јелена Карлеуша, како што неофицијално дознава informer.rs , ќе се кандидира за градоначалник на Белград. Таа својата кандидатура наводно ќе ја објави официјално в недела.