TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие три знаци ќе ве напуштат без да се двоумат

Женски магазин - 20.03.2019

Некои знаци толку зрачат со сексапил и харизма што се како магнет за спротивниот пол, а искушенијата тогаш се големи. Кај некои измамата зависи од тоа дали се зрели или незрели претставници на знакот.

Луѓето родени во овие хороскопски знаци имаат најмногу пријатели

Кајгана - 20.03.2019

Без разлика на вашиот хороскопски знак, ако не ги третирате добро луѓето во вашиот живот, нема да останат покрај вас и нема да имате со кого да ги споделите најубавите и најтешките моменти во животот.

4. хороскопски знаци кои успехот ги чека дури во зрели години

Екран - 20.03.2019

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Можеби сеуште не сте ги оствариле своите амбиции, но без паника.

Во овие три хороскопски знаци се раѓаат жени кралици, не постои маж кој може да им одолее

Точка - 20.03.2019

Експертите за астрологија тврдат дека во овие три хороскопски знаци се раѓаат жени кралици. Тие глумат недопирливи и токму таа блага ароганција лудо ги привлекува мажите. Близнаци Личностите родени во знакот на Близнаци точно знаат како да го ...

Хороскопски знаци во кои се раѓаат најуспешните заводнички

Кајгана - 20.03.2019

Тие изгледаат недостижно, а токму таа блага ароганција ги привлекува мажите. Експерти за астрологија одделуваат три хороскопски знаци во кои се раѓаат најпривлечните жени. 1. Близанци Жената Близнак точно знае како да привлече нечие внимание.

Хороскопските знаци што ќе се збогатат во април

Lady - 20.03.2019

Овен Април ќе биде многу поволен период за вас бидејќи го заслужувате тоа. Овој месец на вашата врата ќе ви тропне една, а можеби и повеќе бизнис и професионални шанси. Немојте да се воздржувате и покажете го она што го умеете.

И пари и љубов за два знака во април

Женски магазин - 19.03.2019

Во април, многу убави работи ќе им се случат на претставниците на хороскопските знаци Девица и Вага. Девица: Ќе ви треба поддршка од блиска личност, без оглед на тоа што го правите. Што се однесува до парите, во април не треба да се грижите, парите ...

Три хороскопски знаци во кои се раѓаат жените со најдобар стил

Кајгана - 19.03.2019

Според астрологијата, хороскопските знаци во кои се раѓаме имаат влијание во повеќе сфери од нашиот живот, па дури и кога станува збор за модните трендови. Припадничките на овие три хороскопски знаци се истакнуваат кога станува збор за тоа колку ...

Хороскопски знаци во кои се раѓаат најуспешните заводнички

Сител - 20.03.2019

Тие изгледаат недостижно, а токму таа блага ароганција ги привлекува мажите. Експерти за астрологија одделуваат три хороскопски знаци во кои се раѓаат најпривлечните жени. 1. Близанци Жената Близнак точно знае како да привлече нечие внимание.

Вели да, а мисли не: овој хороскопски знак го кажува само тоа што сакате да го слушнете

Lady - 19.03.2019

Личностите родени во овој хороскопски знак може да бидат шармантни, дипломати, добродушни и исполнети со мир. Но, исто така имаат и проблеми во своите односи. Тие се благословени со голема способност да гледаат од двете страни на приказната, со што ...

Три хороскопски знаци во кои се раѓаат жените со најдобар стил

Локално - 19.03.2019

Според астрологијата, хороскопските знаци во кои се раѓаме имаат влијание во повеќе сфери од нашиот живот, па дури и кога станува збор за модните трендови. Припадничките на овие три хороскопски знаци се истакнуваат кога станува збор за тоа колку ...

Најпривлечните жени се раѓаат само во овие хороскопски знаци

Скопје24 - 20.03.2019

Тие изгледаат недостижно, а токму таа блага ароганција ги привлекува мажите. Експерти за астрологија одделуваат три хороскопски знаци во кои се раѓаат најпривлечните жени. 1. Близанци Жената Близнак точно знае како да привлече нечие внимание.