TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Директор на моќно холивудско студио поднесе оставка по скандалот со двојно помлада актерка

Канал5 - 19.03.2019

Директорот на филмското студио ,,Ворнер Брос” , Кевин Тсуџихара (54) , вчера поднесе оставка , откако почнала истрагата за неговата врска со британската актерка Шарлот Кирк(26). ,,Во најдобар интерес на компаниите Ворнер Медија и Ворнер Брос, како и ...

Познатата актерка призна дека сите улоги во кариерата ги добила преку кревет

Убавина и Здравје - 19.03.2019

Британската глумица Шарлот Кирк рекла за англиските медиуми дека повеќе филмски улоги ги добила преку кревет, бидејќи така ...

Актерка признала дека добивала улоги преку кревет: Така сакав

Канал5 - 18.03.2019

Британската актерка Шарлот Кирк за британските медиуми изјавила дека повеќе улоги ги добила “преку кревет“, бидејќи така сакала. Џејмс Пакер, милијардер познат и како поранешно момче на Мараја Кери, и испратил на Шарлот СМС со следната содржина: ...

Шокантна исповед на славната актерка: Улоги добивав преку секс, така сакав јас

Курир - 18.03.2019

Британската актерка Шарлот Кирк признава дека добила повеќе улоги „преку кревет“, но затоа што таа така сакала. Џејмс Пакер, милијардер и поранешнo мoмчe на Мараја Кери, во една прилика ѝ испратил на Шарлот СМС порака со содржина: „Дојди веднаш во ...

Актерката која отворени си призна дека добивала улоги на „кастинг во кревет“

Таратур - 18.03.2019

Шарлот Кирк е британска актерка која, во изјава за британските медиуми, отворено и без задршка си призна дека дел од нејзините филмски улоги ги добила преку кревет, бидејќи така сакала таа.

Летаат оставки откако актерката призна дека преку кревет доаѓала до улоги

+инфо - 20.03.2019

Оставката на директорот на едно од најмоќните холивудски стидија доаѓа окако актерката Кирк призна дека била во врска со 54-годишникот . Директорот на филмското студио ,,Ворнер Брос” , Кевин Тсуџихара (54), завчера поднесе оставка, откако почнала ...

Фрчат оставки во Холивуд откако Кирк призна дека добивала улоги „во кревет“

Таратур - 20.03.2019

54-годишниот директор на филмското студио „Ворнер Брос“, Кевин Цуџихара, си поднесе оставка од неговата позиција, откако беше иницирана истрагата за неговата врска со 26-годишната актерка Шарлот Кирк.