TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Менито што придонесе Ана Николиќ да ослаби 50 килограми

Убавина и Здравје - 18.04.2021

Ана Николиќ од самото појавување на музичката сцена важи за секс-симбол, меѓутоа, за време на бременоста со ќерка си Тара , доста се здебели, а како што самата откри во едно интервју, во еден миг тежела 100 килограми.

Тајната на Ана Николиќ! Стигна до 100 кг, а со оваа утринска рутина ослабе 50кг…

Хитпортал - 18.04.2021

Откако се појави на естрадата Ана Николиќ важи за секс симбол и пејачка која е меѓу најзгодните на балканот. Но пред 4 години започнаа проблемите за пејачката која наеднаш започна да добива вишок килограми и да се дебелее а врвот го достигна кога ...

Стил на денот: Ана Николиќ како градски модерен шериф

Женски магазин - 18.04.2021

Откако ослабе повеќе од 20 килограми, српската позната пејачка Ана Николиќ постојано се фотографира во интересни модни парчиња. Често и даваат комплименти за стилот и за вештото комбинирање,а овој пат ни претстави асиметрија и кожа.

(ВИДЕО) Ана Николиќ позираше топлес

Нетпрес - 18.04.2021

Српската пејачка Ана Николиќ предизвика лавина реакции на социјалните мрежи откако на својот инстаграм-профил сподели интригантно видео. Имено, пејачката позираше полугола покривајќи ги градите со нејзината долга коса, па многумина веднаш почнаа да ...

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат - 17.04.2021

Српската пејачка Ана Николиќ предизвика лавина реакции на социјалните мрежи откако на својот инстаграм-профил сподели интригантно видео. Имено, пејачката позираше полугола покривајќи ги градите со нејзината долга коса, па многумина веднаш почнаа да ...

Ана Николиќ ЦЕЛОСНО ГОЛА! Косата едвај ги покриваше нејзините гради, пејачката покажа дека изгледа подобро и од двојно ...

Пулс24 - 17.04.2021

Иако е во петтата деценија од животот, Ана е полна со самодоверба и не се откажува од голите изданија. Поп-sвездата Ана Николиќ реши да игра на картата на провокацијата. На својот Instagram профил објави видео од сет на кој позира топлес.

Гола и жешка, Ана Николиќ здрма на социјалните мрежи со секси видео

Хитпортал - 17.04.2021

Пејачката Ана Николиќ иако е во петтата деценија по драстичното губење на килограмите и враќање во фит форма повторно е секс симбол на балканов. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија веројатно од фотографирање на нова фото сесија каде ...

Ана Николиќ го соблече градникот и позира топлес (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 17.04.2021

Ана Николиќ направи вистински бум на социјалните мрежи. Имено, пејачката сподели видеоснимка на која таа е топлес, а градите ги крие со долгата коса. Иако е во петтата деценија од својот живо популарната пејачка успеа да симне 50 килограми и ...

(ВИДЕО) Долга коса и голи гради: Ана Николиќ во жешко топлес издание

iPortal - 17.04.2021

Ана Николиќ направи вистински бум на социјалните мрежи. Имено, пејачката сподели видеоснимка на која таа е топлес, а градите ги крие со долгата коса. View this post on Instagram A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) „Не, не“, кратко ...