TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота (29.01.2022)

ТВ21 - 29.01.2022

ОВЕН Ќе успеете да го постигнете планираното и ќе бидете задоволни од деловната ситуација денес. Не е добар ден за вас кога се во прашање чувствата, можно е да се чувствувате запоставено. Намален имунитет.

Хороскоп за 29 јануари: Овенот верува во подобра иднина, лавот не сака критика

Скопје1 - 29.01.2022

ОВЕН Верувате во подобра иднина и подготвени сте да дадете се од себе за да ја остварите. Надевајте се на интересни случувања со личност која ви се допаѓа. Слободно покажете ги своите чувства. Проблеми со холестерол.

Дневен хороскоп за 28 јануари: Пред еден знак период за голема љубов!

Убавина и Здравје - 28.01.2022

ОВЕН Денеска не се очекуваат поголеми промени. Вашата деловна ситуација се одвива според планот. Сакате да ви се случи нова љубов и да уживате! Подготвени сте да се посветите на емоциите и да се препуштите. Здравјето се подобрува.

Хороскоп за 28 јануари: Ракот има многу додворувачи, Девицата има вишок енергија

Репортер - 28.01.2022

ОВЕН Постои можност на деловно поле да добиете помош околу напредувањето кое сте го очекувале. Потребно е повеќе да и се посветите на саканата личност ако сакате вашиот однос да води до брак и заедница во иднина. Најдете време за одмор.

Хороскоп за петок (28 јануари)

Порта - 27.01.2022

ОВЕН Новото знаење позитивно влијае на вашата мотивација и професионална ориентација. Сега имате добра волја да се вклучите во некои задачи што можете да ги решите во договор со вашите соработници.

Дневен хороскоп за четврток (27.01.2022)

4NEWS - 27.01.2022

ОВЕН Постои можност на полето на работата да добиете помош за напредокот што го очекувавте. Треба да бидете повеќе посветени на вашата сакана ако сакате вашата врска да доведе до брак и заедница во иднина. Најдете време за одмор.

Хороскоп за четврток, 27 јануари

Кумановски м. - 27.01.2022

ОВЕН Постои можност на полето на работата да добиете помош за напредокот што го очекувавте. Треба да бидете повеќе посветени на вашата сакана ако сакате вашата врска да доведе до брак и заедница во иднина. Најдете време за одмор.

Хороскоп за петок, 28 јануари

Кумановски м. - 28.01.2022

ОВЕН Новото знаење позитивно влијае на вашата мотивација и професионална ориентација. Сега имате добра волја да се вклучите во некои задачи што можете да ги решите во договор со вашите соработници.

Хороскоп за сабота (29 јануари)

Порта - 28.01.2022

ОВЕН Постои можност на деловно поле да добиете помош околу напредувањето кое сте го очекувале. Потребно е повеќе да и се посветите на саканата личност ако сакате вашиот однос да води до брак и заедница во иднина. Најдете време за одмор.