TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Одбојка на плажа со Алесандра Амброзио

Таратур - 20.03.2019

Иако веќе не е во првиот ешалон на „ангелите од Victoria’s Secret“, фатално сексапилната Алесандра Амброзио уште го привлекува медиумското внимание каде и да се појави. Овој пат, славната 37- годишна убавица, го привлече вниманието на папараците ...

И папараците уживаа во одбојката на атрактивната Алесандра Амброзио (ФОТО)

Канал5 - 19.03.2019

Убавата бразилска манекенка Алесандра Амброзио , не е веќе главнен ангел на Викторијас Сикрет , па сепак привлекува внимание каде и да се појави. 37- годишната атрактивна манекенка играше одбојка во мини бикини на радост на папараците.