TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гласини од Нетфликс: Пристигнува реално шоу за Хари и Меган?

ТВ21 - 24.01.2023

СЕ започна со документарната серија на Нетфликс, но вистинската прашина се крена по објавувањето на мемоарите Spara, а сега се шпекулира дека Хари и Меган подготвуваат реално шоу, пишува The Sun.

„Мораш?“: Хари откри како реагирала кралицата кога побарал дозвола да ја запроси Меган

Убавина и Здравје - 24.01.2023

Принцот Хари неодамна ги објави мемоарите наречени „Резерва“, а во книгата откри многу скандалозни детали за британското кралско семејство. Со оглед на тоа што кралското семејство се придржува до правилото никогаш да не коментира ништо, досега не ...

Вртоглава бројка: Еве колку принцот Хари (до сега) заработил од мемоарите

Еспресо - 23.01.2023

Откако принцот Хари и Меган Маркл ја напуштија Велика Британија, тие се соочија со сериозни финансиски тешкотии. Сепак, нивните финансиски загуби набрзо беа компензирани со неколку големи зделки со медиумски компании.

Гласини од Нетфликс: Пристигнува реално шоу за Хари и Меган?

Zoom - 25.01.2023

СЕ започна со документарната серија на Нетфликс, но вистинската прашина се крена по објавувањето на мемоарите Spara, а сега се шпекулира дека Хари и Меган подготвуваат реално шоу, пишува The Sun.