TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Шерон Стоун ли е ова??

Канал5 - 19.05.2019

Холивудската ѕвезда Шерон Стоин веќе неколку децении е една од најубавите жени на филмот. Модните критичари многу често ја нарекуваат беспрекорно стилизирана дама, но сега атрактивната актерка изненади со бизарниот стајлинг на црвениот тепих во Лос ...

Што и станало на Шерон Стоун, го утнала фустанот и лакот

+инфо - 20.05.2019

61- годишната Шерон Стоун изненади со својот стил – на церемонијата во Музејот на современа уметност во Лос Анџелес се појавила облечена во плетен црн фустан со плетена црвена капа и очила за сонце, гардероба што не и прилега баш.