TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Изгоре автомобил БМВ во Лисиче

Слободен Печат - 25.11.2021

Жител на Скопје вчераутро пријавил дека неговиот автомобил „БМВ“ бил опожарен претходната ноќ во Долно Лисиче, соопшти МВР. Од МВР додаваат дека бил извршен увид на ...

Се запали автомобил „БМВ“ во Долно Лисиче

Курир - 25.11.2021

МВР соопшти дека жител на Скопје вчера пријавил дека неговиот автомобил „БМВ“ бил опожарен претходната ноќ во Долно Лисиче. – На 25.11.2021 во 04.40 часот во Полициската станица Аеродром, С.С.(28) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот на ул.

Се запали „БМВ“ во Долно Лисиче

Нетпрес - 25.11.2021

МВР соопшти дека жител на Скопје вчера пријавил дека неговиот автомобил „БМВ“ бил опожарен претходната ноќ во Долно Лисиче. – На 25.11.2021 во 04.40 часот во Полициската станица Аеродром, С.С.(28) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот на ул.