TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

Канал5 - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон". Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Излета возило на МВР, тројца припадници на Армијата полесно повредени

+инфо - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени откако возилото со кое се превезувале излетало од патот, синоќа на регионалниот пат Богданци-Гевгелија. На место викано Лгот, патничкото возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од ...

Полициско возило со војници излетало од патот Богданци-Гевгелија, тројца повредени

Макфакс - 25.03.2020

Полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Несреќата се случила вчера во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од ...

Во сообраќајка повредени тројца припадници на АРМ кај Гевгелија

Слободен Печат - 25.03.2020

На местото на несреќата е извршен увид од Јавен обвинител и увидна екипа од полициската станица Гевгелија. Вчера во 20 часот во МВР е пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, ...

Возило на МВР излета од патот Богданци-Гевгелија, повредени тројца припадници на АРМ

Курир - 25.03.2020

Тројца припадници од Армијата се полесно повредени во сообраќајна несреќа која се случила вчера во 20 часот на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот. -Автомобил „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот ...

Полициски џип излета од пат кај Богданци, повредени тројца војници

24Инфо - 25.03.2020

На 24.03.2020 во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

А1 On - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Возило на МВР полно со војници излетало од патот кај Гевгелија- тројца повредени

Press24 - 25.03.2020

Вчера вечер во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Возило на МВР излета од пат, повредени тројца припадници на АРМ

Скопје инфо - 25.03.2020

Тројца припадници од Армијата се полесно повредени во сообраќајна несреќа која се случила вчера во 20 часот на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот. -Автомобил „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот ...

Полициско возило со војници излетало од патот Богданци-Гевгелија, тројца повредени

Centar - 25.03.2020

Полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Несреќата се случила вчера во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од ...

Тројца повредени – возило на МВР полно со војници излетало од патот кај Гевгелија

Локално - 25.03.2020

Вчера вечер во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Повредени тројца припадници на Армијата, откако возило на МВР излета од патот

Република - 25.03.2020

Вчера во 20 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Tројца повредени откако полициско возило излетало од патот Богданци-Гевгелија

Н.Македонија - 25.03.2020

Полициско возило со кое се превезувале и шест припадници на Армијата излетало од регионалниот пат Богданци-Гевгелија. Несреќата се случила вчера во 20 часот кај местото викано Лгот, кога патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од ...

Тројца припадници на Армијата полесно повредени во сообраќајка

360 степени - 25.03.2020

Со лесни телесни повреди се здобиле тројца припадници на Армијата на Северна Македонија во сообраќајна несреќа што се случила во текот на вчерашниот ден на патот Богданци -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Полициско возило излетало од патот, повредени тројца војници

МКД - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени во сообраќајка кога полициското возило со кое биле превезувани излетало од патот. „Синоќа во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, ...

Полициски џип излета од пат кај Богданци, повредени тројца војници

iPortal - 25.03.2020

На 24.03.2020 во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Повредени тројца припадници на Армијата во сообраќајка на патот Богданици -Гевгелија

Локално - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

Опсервер - 25.03.2020

– Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

Нетпрес - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата минале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови. Како што соопшти МВР, вчера во 20 часот било пријавено дека на ...

Полициски автомобил излетал од патот, полесно повредени три лица

Скопје1 - 25.03.2020

На 24.03.2020 во 20.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Богданци-Гевгелија, поточно на место викано Лгот, патничко возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од полицискиот службеник Б.Ј. излетало од коловозот.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

24 Вести - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата во сообраќајка на патот Богданици -Гевгелија

Либертас - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

MakPress - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Во сообраќајка полесно повредени тројца припадници на Армијата

ТВ21 - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата на Северна Македонија поминале со полесни повреди во сообраќајка која се случила на патот Богданици -Гевгелија. Најверојатно причината за незгодата се временските услови.

Излета возило на МВР, тројца полесно повредени

Скопје инфо - 25.03.2020

Тројца припадници на Армијата се полесно повредени откако возилото со кое се превезувале излетало од патот, синоќа на регионалниот пат Богданци-Гевгелија. На место викано Лгот, патничкото возило „рекстон“, сопственост на МВР, управувано од ...

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

MakPress - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

Алсат-М - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци

Фокус - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

ММС - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон”. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци

iPortal - 26.03.2020

Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

Либертас - 26.03.2020

– Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.

Возило на МВР излетало на регионалниот пат Гевгелија-Богданци, тројца полесно повредени

Опсервер - 26.03.2020

– Тројца припадници на Армијата биле полесно повредени откако синоќа од патот излетало возило на МВР, марка „Рекстон“. Возилото излетало од патот кај месноста викана Лгот, на регионалниот пат Гевгелија-Богданци.