TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Италија во шок: Ана била жива запалена од нејзиниот партнер, на Фејсбук изгледале среќно(ВИДЕО)

Канал5 - 26.09.2023

Ана Елиса Фонтана (48), мајка на пет деца од Италија, починала од изгорениците откако два дена се борела за живот во болница. Ана од Пантелерија ноќта меѓу петокот и саботата била жива запалена од нејзиното момче Онофрио Бронзолино, но за жал ...

Уште еден монструм си ја уби партнерката: Ана објави романтични слики, а потоа се случи хорор

Мастило - 26.09.2023

Ана Елиса Фонтана (48), мајка на пет деца од Италија, почина од изгореници откако два дена се бореше за живот во градската болница во Палермо. Ана од Пантелерија, ноќта меѓу петокот и саботата, беше жива запалена од нејзиното момче Онофрио ...