TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драма на Бит Пазар: Нападнати две лица, едно од нив е дете

Курир - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 21:00 часот во СВР Скопје, Д.К.(27) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на подрачјето на Бит Пазар тој и неговиот малолетен внук биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Деца нападнати во училиште во Ѓорче Петров

Република - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 19:00 часот во СВР Скопје, Д.Г.(47) од Скопје пријавил дека околу 09:40 часот во основно училиште на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходно недоразбирање, неговиот малолетен син и негов соученик биле физички нападнати од О.А..

На Бит Пазар нападнати две лица, едно од нив е дете

Нетпрес - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 21:00 часот во СВР Скопје, Д.К.(27) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на подрачјето на Бит Пазар тој и неговиот малолетен внук биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на ...

На Бит Пазар нападнати две лица, едно од нив е дете

Скопје инфо - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 21:00 часот во СВР Скопје, Д.К.(27) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на подрачјето на Бит Пазар тој и неговиот малолетен внук биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Драма на Бит Пазар: Нападнати две лица, едно од нив е дете

Република - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 21:00 часот во СВР Скопје, Д.К.(27) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на подрачјето на Бит Пазар тој и неговиот малолетен внук биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Драма на Бит Пазар: Нападнати две лица, едно од нив е дете

Lider - 25.11.2021

На 24.11.2021 во 21:00 часот во СВР Скопје, Д.К.(27) од Скопје пријавил дека околу 20:00 часот на подрачјето на Бит Пазар тој и неговиот малолетен внук биле физички нападнати од две лица. Се преземаат мерки за расчистување на ...