TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Феран Торес во врска со ќерката на Енрике: Шпанскиот селектор јасно кажа што ќе го снајде ако го направи „бебешка ...

Курир - 26.11.2022

Шпанскиот селектор Луис Енрике шеговито се закани дека ќе го исфрли Феран Торес од репрезентацијата, ако ја направи „бебе прославата“ додека игра за Шпанија на Мундијалот во Катар. Напаѓачот на Барселона е во врска со ќерката на Енрике, Сира ...

Енрике со забрана за неговиот играч и потенцијален зет: Ако го сториш тоа, излегуваш од игра

Спортклуб - 26.11.2022

Се чини дека Луис Енрике се уште не е подготвен да стане дедо, барем така тврдат неговите последни потези. Тој е селектор на Шпанија и се наоѓа во доста деликатна ситуација откако еден од неговите клучни играчи во селекцијата, се забавува со ...

Луис Енрике со предупредување до ѕвездата на Барса: Ако го направи тоа, ќе го испратам на трибина и нема да стапне на ...

Дерби - 26.11.2022

Феран Торес е предмет на доста шеги во јавнсота поради љубовната врска која ја има со највозрасната ќерка на Луис Енрике, човекот кој инаку му дава инструкции за тоа како треба да игра на теренот како селектор на Шпанија.

Луис Енрике: Не е идеално да имате оргии пред натпревар, но…

Вечер Прес - 25.11.2022

Репрезентацијата на Шпанија на фантастичен начин го отвори Светското првенство, бидејќи на првиот натпревар ја декласира Костарика со 7:0. По мечот, Луис Енрике, преку социјалната мрежа Твитер, им се обрати на навивачите.

Луис Енрике: Нормално е играчите да имаат секс пред натпревар

Макфакс - 25.11.2022

Селекторот на фудбалската репрезентација на Шпанија, Луис Енрике, одговараше на прашањата на навивачите на Твитер за време на Светското првенство во Катар. Секако, нив најмногу ги интересираше дали фудбалерите смеат да имаат секс пред натпреварите.

Луис Енрике: Нормално е играчите да имаат секс пред натпревар

А1 On - 25.11.2022

Селекторот на фудбалската репрезентација на Шпанија, Луис Енрике, одговараше на прашањата на навивачите на Твитер за време на Светското првенство во Катар. Секако, нив најмногу ги интересираше дали фудбалерите смеат да имаат секс пред натпреварите.

Шпанскиот селектор им дозволува на фудбалерите секс пред натпревар

Репортер - 25.11.2022

Селекторот на шпанската репрезентација Луис Енрике одговараше на прашања на навивачите на Твитер за време на Светското првенство во Катар, а едно од нив беше се однесуваше на забраната на играчите да имаат секс пред натпревар.