TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се пофалил со тетоважа од 52.000 евра, па предизвика бура на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Канал5 - 14.11.2023

Мајсторот за тетовирање Шајн објави видео на TikTok во кое се пофали со своето најново дело, тетоважа која го опфаќа целиот грб и чини 56.000 долари, односно 52.000 евра. Тој открива како тој и неговата девојка работеле заедно на тетоважата за која ...

Девојката, која го истетовира името на своето момче на челото, повторно шокира: Се премислив

Канал5 - 14.11.2023

Инфлуенсерката Ана Стансковски стана вирална откако објави видео на кое се гледа како го истетовирала името на своето момче среде челото и објавила дека не се кае за својата одлука. Стансковски, која има бројни тетоважи по целото тело, објави ново ...

[ВИДЕО] Се пофалил со тетоважа од 52.000 евра, па предизвикал бурни реакции: „Тоа е депозит за куќа“

Точка - 14.11.2023

Тату мајсторот Шајн (Shine) објавил видео на ТикТок во кој се пофалил со своето најново дело, тетоважа која се простира на целиот грб, а чини 56.000 долари односно 52.000 евра. Шајн открил дека тој и неговата девојка заедно работеле на тетоважата за ...