TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО | Полицијата добила дојава за безживотно тело во езерото, а потоа дошло до пресврт: „Плачам од смеење“

Пулс24 - 13.06.2024

Очевидци изјавиле дека тој со часови лебдел на површината на водатаПолицајците од индиската држава Телангана добиле пријава за „безживотно тело во езеро“, во областа Ханумаконда и веднаш реагирале.На лице место забележале маж без кошула, кој со ...

ВИДЕО | Полицијата добила дојава за безживотно тело во езерото, а потоа дошло до пресврт: „Плачам од смеење“

Во Центар - 13.06.2024

Очевидци изјавиле дека тој со часови лебдел на површината на водата Полицајците од индиската држава Телангана добиле пријава за „безживотно тело во езеро“, во областа Ханумаконда и веднаш реагирале.

Полицијата добила пријава за безживотно тело во езеро, па се шокирале: Плачам од смеа (ВИДЕО)

Канал5 - 13.06.2024

Полицајците од индиската држава Телангана добиле пријава за „безживотно тело во езеро“, во областа Ханумаконда и веднаш реагирале. На лице место забележале маж без кошула, кој со часови лебдел на површината и веднаш се посомневале дека се работи за ...