TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вознемирувачко: Страотна глетка од туристичкиот рај, луѓе се бањаат, а во плиткото невиден хорор

Сител - 16.04.2018

Акапулко долго време беше познато како идеално место за одмор, но криминалот толку завладеа во овој мексикански крај што денес на плажа не можат да се избегнат гнасни глетки. На плажата Калетиља лежел мртов маж, а за тоа време туристите уште се ...

Хорор во туристичкиот рај

Канал5 - 16.04.2018

Туристите беа шокирани кога забележаа безживотно тело на песочниот брег на преполната плажа во ексклузивното летувалиште Канкун. Морето исфрли тело на маж на преполната плажа во ексклузивното Мексиканско летувалиште Канкун.