TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен Хороскоп за недела (19 март)

Порта - 18.03.2023

ОВЕН Можете да ја процените поволната ситуација на деловната сцена и да смислите добар настап или редослед на потези пред соработниците. Обрнете внимание на различните опции за партнерство што ги имате.

Дневен хороскоп за 18 март: Контролирајте ја вашата импулсивна страна

Слободен Печат - 18.03.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 18 март , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Денеска ќе ви биде важно да им оставите убав впечаток на своите соработници, па затоа во мегаломански стил ќе прифатите повеќе различни обврски.

Хороскоп за сабота, 18 март

Кумановски м. - 18.03.2023

Овен Работата со пријателите може да се покаже како одлична идеја која може да ви донесе голем финансиски успех. Овој ден може да внесе посебна хармонија и топлина во вашиот дом, па Овените кои се во брак особено ќе уживаат во исклучителната ...

Хороскоп за петок, 17 март

Кумановски м. - 17.03.2023

Овен Доминантна тема на овој ден се комуникациите. Ве очекуваат многу важни вести од деловните соработници, во врска со тоа можна е промена на вашите претходно планирани планови. Овој ден минува во знакот на последните подготовки за вас е заедничко ...