TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кој е човекот од кој Анџелина Џоли не може да се одвои? Тој е ненормално богат, а еве што го спојува со актерката

Во Центар - 28.03.2023

Странските медиуми не престануваат да пишуваат за нив! Анџелина Џоли неодамна беше видена во друштво на Дејвид Мајер де Ротшилд . Заедно седнаа во Малибу во познатиот ресторан Нобу таму и максимално уживаа.

На 14 години живеела со момчето, се бакнуваше со сопствениот брат, а сега најде милијардер: Ова е новата љубов на ...

Женски магазин - 28.03.2023

Една од најпознатите актерки во светот, Анџелина Џоли, моментално е во центарот на медиумското внимание, бидејќи американските медиуми пишуваат дека започнала врска со милијардерот и наследник на финансиската империја Дејвид Мајер де Ротшилд.

(Фото) Ги споила заедничка страст кон едно нешто: Кој е богаташот за кој се верува дека е новото момче на Анџелина ...

Точка - 28.03.2023

Многумина нивните погледи и насмевки во текот на состанокот ги протолкувале како почеток на нова романса. Британецот Дејвид Мајер де Ротшилд е член на семејството Ротшилд и најмлад од трите деца на Викторија Лу Шот и Сер Евелин де Ротшилд од Англија.

Анџелина Џоли откри во која секси сцена најмногу уживала- не е со Бред Пит (ВИДЕО)

Канал5 - 27.03.2023

Откако Бред Пит ја откри омилената интимна сцена во кариерата, сега и поранешната сопруга Анџелина Џоли го стори истото. Актерката одбрала сцена во трилерот „Колектор на коски“ со Дензел Вашингтон во која нема физички контакт и открила дека „тој ...

Анџелина Џоли не ѝ дозволува на ќерката да има момче: Актерката уште на 14 години живеела со партнерот, а сега стравува ...

Хаштаг - 27.03.2023

Анџелина Џоли не ѝ дозволува на Шајло да има момче, барем не уште... Нема сомнеж дека Анџелина Џоли е горда мајка, бидејќи ги поддржува своите деца и нивните избори во животот. Меѓутоа, работите се потполно поинакви кога е во прашање љубовниот живот ...

Џоли го “фати“ Ротшилд

Независен - 27.03.2023

САД – Откако во 2016 година поднесе барање за развод од Бред Пит и му ја извади душата, Анџелина Џоли ретко се гледа во машко друштво. И додека Бред среќата ја најде со дизајнерката Инес де Рамон, Анџелина со години е сингл поради нејзините, како ...

Потекнува од богатото семејство Ротшилд, помина 100 дена на Арктикот – кој е новиот (потенцијален) дечко на Анџелина ...

Црнобело - 27.03.2023

Анџелина Џоли беше одлично расположена во друштво на Дејвид Ротшилд – милијардер од најбогатото семејство во светот кој е познат по еколошкиот активизам. Не е познато дали помеѓу нив има нешто романтично, но актерката не ја тргаше насмевката од лице ...

Анџелина Џоли има ново момче милионер? Актерка во друштво на член на едно од најбогатите семејства во светот (фото)

Вистина.мк - 27.03.2023

Многумина се убедени дека Анџелина Џоли има ново момче, по папарацо фотографиите кои го обиколија светот. Анџелина Џоли повторно е една од главните теми на светската јавност, а причината е нејзиниот љубовен живот.

Нова љубов или деловна соработка? Анџелина Џоли во друштво на овој милијардер (фото)

Хитпортал - 27.03.2023

По разводот со Бред Пит во 2016 година, неколку пати се шпекулираше за љубовниот живот на Анџелина Џоли, но таа не беше во јавна врска. Според последните објави во американските медиуми, Џоли е забележана во друштво на британскиот милијардер Дејвид ...

ФОТО | Дали е ова новото момче на Анџелина Џоли? Уловена е на романтичен ручек со згоден милијардер

Слободен Печат - 26.03.2023

Откако во 2016 година поднесе барање за развод од Бред Пит, Анџелина Џоли ретко ја гледаме во машко друштво. И додека Бред среќата ја најде со дизајнерката Инес де Рамон, Анџелина со години е сингл поради нејзините, како што вели, високите стандарди.

НОВА РОМАНСА?- Анџелина Џоли снимена со британски милијардер, ручале три часа

Во Центар - 26.03.2023

Анџелина Џоли помина цели три часа во разговор со милијардерот наследник Дејвид Мајер де Ротшилд во Малибу, Калифорнија. На фотографиите 47-годишната актерка е насмеана додека го напушта популарното место Нобу со британскиот милијардер.

(Фото) Анџелина Џоли уловена со милијардер банкар: Кој е Дејвид Мајер де Ротшилд

Еспресо - 26.03.2023

За Анџелина Џоли гласините велат дека има врска со наследникот на познатото семејство на банкари -милијардери во САД, Дејвид Мајер де Ротшилд. Папараци ја фотографирале 47-годишната актерка додека се шетала со 44-годишниот Дејвид.

(ФОТО) Анџелина Џоли фотографирана во Малибу со британски милијардер, биле на ручек

Екран - 26.03.2023

АКТЕРКАТА Анџелина Џоли оваа недела беше фотографирана во Малибу, Лос Анџелес, во друштво на британскиот милијардер Дејвид Мајер де Ротшилд. Според Page Six, Анџелина и Дејвид поминале три часа на ручек.

ФОТО: Анџелина Џоли на ручер во Малибу со британски милијардер

Локално - 26.03.2023

Актерката Анџелина Џоли оваа недела беше фотографирана во Малибу, Лос Анџелес, во друштво на британскиот милијардер Дејвид Мајер де Ротшилд. Според Page Six, Анџелина и Дејвид поминале три часа на ручек.

(ФОТО) Анџелина Џоли уловена со милијардер банкар: Кој е Дејвид Мајер де Ротшилд

Убавина и Здравје - 27.03.2023

За Анџелина Џоли гласините велат дека има врска со наследникот на познатото семејство на банкари -милијардери во САД, Дејвид Мајер де Ротшилд . Папараци ја фотографирале 47-годишната актерка додека се шетала со 44-годишниот Дејвид.