TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Убиство во Србија: Снаа со нож ја избодела свекрвата

Press24 - 29.05.2024

Доцна синоќа ужасна вест го потресе селото Дубионица во општина Сјеница, пренесуваат српските медиуми. 39-годишна жена ја избодела својата 67-годишна свекрва неколку пати со нож. Според тамошните медиуми осомничената снаа живеела во Германија, но во ...

БРУТАЛНО УБИСТВО ВО СРБИЈА Германска државјанка крвнички ја убила свекрвата обвинувајќи ја за разводот

+инфо - 29.05.2024

39-годишната жена, по расправијата со свекрвата извадила нож и јас избодела во главата, а потоа облеана во крв се обидела да избега. Германската државјанка Л.А.А.(39) е уапсена во Ужице под сомнение дека во селото Дубница во општина Сјеница ја убила ...

Снаа со нож ја убила свекрвата

Фокус - 29.05.2024

Жена (39) ја избодела својата свекрва (67) неколкупати со нож, при што ја убила синоќа во селото Дубионица, во српската општина Сјеница, објави Euronews Србија. Според достапните информации, осомничената снаа живеела во Германија, но во моментот на ...

МОНСТРУОЗНО ЗЛОСТОРСТВО: Снаа ја искасапила свекрвата, полицијата нашла грозоморна глетка

Локално - 29.05.2024

Во селото Дубница утрово околу 07:30 часот се случило страшно злосторство. Според неофицијални информации, снаата брутално ја убила својата свекрва, распарчувајќи ја со нож. Сцената на местото на настанот беше опишана како застрашувачка.

УАПСЕНА СНААТА МОНСТРУМ: По расправија со свекрвата извадила нож и ја избодела во главата

Локално - 29.05.2024

Германската државјанка Л.А.А.(39) е уапсена во Ужице под сомнение дека во селото Дубница во општина Сјеница ја убила својата свекрва Б.Л. (66). Снаата ја обвинувала свекрвата за разводот, по жолчната расправија, извадила нож и ја прободела неколку ...

Убиство кај Сјеница: Снаа со нож ја избоде свекрвата

4NEWS - 29.05.2024

Жена (39) ја избодела својата свекрва (67) неколку пати со нож, при што ја убила синоќа во селото Дубионица во општина Сјеница, дознава Euronews Србија. Според достапните информации, осомничената снаа живеела во Германија, но во моментот на ...

Снаа со нож ја избодела свекрвата - Убиство во Србија

Сител - 29.05.2024

Доцна синоќа ужасна вест го потресе селото Дубионица во општина Сјеница, пренесуваат српските медиуми. 39-годишна жена ја избодела својата 67-годишна свекрва неколку пати со нож. Според тамошните медиуми осомничената снаа живеела во Германија, но во ...

Ужас во Србија: Снаа си ја убила свекрвата со нож

Курир - 29.05.2024

Инцидентот се случил во семејниот дом, а случајот бил пријавен кај надлежните. Доцна синоќа ужасна вест го потресе селото Дубионица во општина Сјеница, пренесуваат српските медиуми. 39-годишна жена ја избодела својата 67-годишна свекрва неколку пати ...

Снаа со нож ја убила свекрвата

24Инфо - 29.05.2024

Германската државјанка Л.А.А.(39) е уапсена во Ужице под сомнение дека во селото Дубница во општина Сјеница ја убила својата свекрва Б.Л. (66). Снаата ја обвинувала свекрвата за разводот, по жолчната расправија, извадила нож и ја прободела неколку ...