TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анабела прозборе за бракот со Гаги: Ги криев модриците од ќотекот! (ФОТО)

Слободен Печат - 14.11.2019

Познатата пејачка неодамна се разведе и од вториот сопруг - Андреј Атијас. Анабела Атијас раскажа за потресните детали од бракот со Гаги Џогани . Парот заедно беше 14 години, а раскинаа пред точно 10 години.

Ги криев модринките со пудра, помислував на самоубиство -Анабела проговори за пеколот кој го доживеала

Магазин - 13.11.2019

Познатата српска пејачка Анабела Атијас учествуваше во емисијата „Блиц полиграф“ каде одговараше на неколку прашања за кои може да се каже дека беа и по малку непријатни. Пред јавноста Анабела откри дека имало моменти кога посакувала да биде мртва.

Анабела проговори за потресни детали од минатото: „Со пудра ги криев модриците од Гаги“ (видео)

Вистина.мк - 13.11.2019

Пејачката Анабела Атијас беше во емисијата „Блиц полиграф“ каде што одговараше на разни прашања од нејзиниот живот. Имено, Анебела откри дека се уште е Атијас и дека не е разведена од Андреј Атијас, а како што тврди, тој сака да се смират и повторно ...

Анабела седна на полиграф, солзите не можеше да ги запре: Сакав да бидам мртва, модринките ги криев со пудра (ВИДЕО)

Курир - 13.11.2019

Српската пејачка Анабела Атијас учествуваше во емисијата „Блиц полиграф“ каде одговараше на не толку пријатна прашања. Таа открива во кој момент посакала да е мртва, како и дека со пудра за правење маски ги покривала модринките на лицето по ...