TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Многумина би се срамеле, но не и таа: Јелена Карлеуша се посрамоти обидувајќи се да испадне секси

Убавина и Здравје - 12.10.2018

Јелена Карлеуша со семејството одмора на Малдиви од каде што редовно споделува видеоснимки на социјалните медиуми. Најновата ги насмеа до солзи нејзините следбеници, затоа што на неа ја гледаме како се мачи да се качи на штица за едрење.

Карлуеша со нов поздрав од Малдиви, овојпат позира топлес!

Убавина и Здравје - 12.10.2018

Заедно со пејачката одмараат и ќерките Ника и Атина Јелена Карлеуша периодов ужива на Малдиви од каде секојдневно не бомбардира со жешки фотки. Последна во низата е онаа на која позира топлес, а во преден план секако е нејзиниот задник.

Дара Бубамара би да биде „Новата јас“… или нова Карлеуша? (ФОТО)

Вистина.мк - 12.10.2018

Дара – „Бубамара“ е во кампања. Со нова фотосесија ја најавува новата песна која најверојатно ќе носи наслов „Новата јас“. Затоа цицлестата Даринка комплетно ги сменила и изгледот и имиџот: Долга, испеглана, сребренесто-руса коса, исчешлана со патец ...

Видео - фото : Карлеуша во танга се обидува да се качи на штица за сурфање

Канал5 - 12.10.2018

Атрактивната српска пејачка Јелена Карлеуша со својот сопруг , фудбалерот на кинески Гвангжу Душко Тошиќ и семејството ужива на летниот одмор на Малдивите. Популарниот брачен пар секојдневно се забавува во лудориите на вода во Индискиот океан.

Карлеуша топлес на Малдиви: Кој ја „преврте“ пејачката? (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.10.2018

Јелена Карлеуша ужива на Малдивите. Уживаат и нејзините обожаватели и слебеници на социјалните мрежи, зашто српската поп-фолк дива секој ден постира се поразголени и посекси фотографии. Последните, на работ на тотална голотија.

Ова е премногу: Карлеуша позира топлес и со минијатурно лента на задникот (ФОТО)

1tv - 12.10.2018

Јелена Карлеуша со Душко Тошиќ и децата уживаат на магичниот Малдиви , од каде фановите секојдневно ги радува нејзините обожаватели со фотографии на кои позира во најразлични изданија. Меѓутоа, како деновите поминуваат фотографиите стануваат се ...

ВИДЕО: Карлеуша со танга во вода - Малдивите горат од нејзиното тело

Press24 - 12.10.2018

Јелена Карлеуша својот годишен одмор го минува на Малдиви и во авантурите кои овој остров ги пружа. Таа во сексипилен тигрест костим за капење се качила на даска за сурфање за да се забавува во водените спортови.

(Фото) Карлеуша ужива на Малдивите

Репортер - 12.10.2018

Јелена Карлеуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и нејзините ќерки ужива во магијата која ја нудат Малдивите. Фановите секојдневно ги почестува со провокативни фотографии во различни костими за капење.

Ќе се препотите: Карлеуша се соблече топлес, а од оваа поза ќе ви испаднат очите (ФОТО)

Курир - 12.10.2018

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите. Таа заедно со сопругот и ќерките ужива во убавините на овој остров, а на фановите секојдневно им доловува дел од атмосферата таму.

Нејзиниот сопруг е среќен човек: Јелена Карлеуша како милион долари во танга! (видео)

Хитпортал - 11.10.2018

Таа е една од најпознатите пејачки во регионот и пошироко. За нејзиниот стил пишуваат и светските медиуми. Бомбастично изгледа а многумина можат да и позавидат на изгледот, особено што е мајка на две деца.

Јелена Карлеуша ужива на Малдиви со семејството, ама не заборава и на фановите

Вечер - 11.10.2018

Јелена Карлеуша во друштво на сопругот и ќерките отпатува на одмор на егзотичните Малдиви. Бидејќи редовно ги известува фановите за своите движења, поп ѕвездата па и сега ги израдува со преубави фотографии од глетките од оваа прекрасна дестинација.

ВИДЕО: Карлеуша се обиде да сурфа, од ова видео ќе се смеете цел ден

Скопје24 - 11.10.2018

Познатата балканска пејачка Јелена Карлеуша реши да ги наполни батериите пред доаѓањето на зимото. А овој пат пејачката избра дестинација како од бајките за да најде мир од секојдневните ангажмани и обврски.

ВИДЕО: Карлеуша се обиде да сурфа, од ова видео ќе се смеете цел ден

Курир - 11.10.2018

Пејачката Јелена Карлеуша во моментов е на одмор со своето семејство и секојдневно објавува фотографии од егзотичната дестинација каде се наоѓа. Денес таа покажа дека сурфањето не и оди од рака, а снимката која ја објави, а на која се обидува да се ...

Фото- Видео: Во минијатурно бикини Јелена Карлеуша ужива на Малдиви

Канал5 - 11.10.2018

Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша со сопругот Душко Тошиќ ужива на еготичните Малдиви. Популарната Џеј Кеј на своите профили на социјалните мрежи објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои го „запалија“ интернетот.

ВИДЕО: Карлеуша скоро гола ужива на Малдиви

Press24 - 11.10.2018

Според видео снимките кои ги сподели на Твитер и Инстаграм, Јелена Карлеуша со семејството ужива во минијатурно танга бикини на Малдивите. Поп-фолк ѕвездата на своите профили објави неколку фотографии и видеа од егзотичното летувалиште кои ги урнаа ...

Ова е премногу: Карлеуша позира топлес и со минијатурно лента на задникот (ФОТО)

Либертас - 12.10.2018

Јелена Карлеуша со Душко Тошиќ и децата уживаат на магичниот Малдиви , од каде фановите секојдневно ги радува нејзините обожаватели со фотографии на кои позира во најразлични изданија. Меѓутоа, како деновите поминуваат фотографиите стануваат се ...

Џиновските гради едвај ги собра во минијатурниот костим за капење, но од овој детаљ од одморот на Карлеуша ќе занемете

Пулс24 - 11.10.2018

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите. Карлеуша објави фотографија на која носи опрема за нуркање, а тоа е нешто што досега никогаш не го пробала, вели ...

Карлеуша се соблече топлес на Малдивите

Пулс24 - 12.10.2018

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите. Таа заедно со сопругот и ќерките ужива во убавините на овој остров, а на фановите секојдневно им доловува дел од атмосферата таму.

ВИДЕО: Ќе ви се заврти од луксузот - Карлеуша во минијатурно бикини покажа во што ужива

Press24 - 10.10.2018

Пејачката Јелена Карлеуша одлучи да замине на одмор во топлите краишта, па за тоа ја избра егзотичната дестинација од каде редовно објавува фотографии и снимки. Дека пејачката заедно со сопругот и двете ќерки ужива во луксуз говори и тоа дека во ...

Карлеуша се обиде да сурфа – Ќе се смеете цел ден

Пулс24 - 12.10.2018

Пејачката Јелена Карлеуша во моментов е на одмор со своето семејство и секојдневно објавува фотографии од егзотичната дестинација каде се наоѓа. Денес таа покажа дека сурфањето не и оди од рака, а снимката која ја објави, а на која се обидува да се ...

Јелена Карлеуша се соблече топлес, а од оваа поза ќе се препотите ФОТО

Слободен Печат - 12.10.2018

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите. Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите.