TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

УЖАС! НА УЛИЦА ВО БРИТАНИЈА НАЈДЕНО ТЕЛО НА НОВОРОДЕНЧЕ: Уапсени три лица за смртта!

4NEWS - 09.12.2023

Телото на бебето е пронајдено надвор од просториите во Норвич Роуд. Тело на новороденче е пронајдено на улицата Норвич во Ипсвич (Велика Британија), соопшти полицијата, пренесува Sky News.

Хорор во Велика Британија:НОВОРОДЕНЧЕ ПРОНАЈДЕНО МРТВО НА УЛИЦА, тројца осомничени за убиство се во притвор

Вечер Прес - 09.12.2023

Покрената е истрага за убиство откако во Ипсвич беше пронајдено тело на новороденче. Полицијата во Велика Британија соопшти дека двајца мажи и една жена се во притвор на сослушување откако биле уапсени под сомнение за убиство.

ГО УБИЛЕ И ОСТАВИЛЕ НА УЛИЦА – Хорор во Велика Британија: Пронајдено тело на бебе – уапсени три лица

Во Центар - 09.12.2023

Откако беше пронајдено тело на новороденче во Ипсвич, Велика Британија, полицијата уапси двајца мажи и една жена под сомнение за убиство. Телото на бебето било пронајдено на улицата „ Норвич “ нешто по 13 часот по локално време, соопшти полицијата, ...