TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Младо момче загина во несреќа која се случи во Козле

А1 On - 05.12.2022

Младо момче загина во тешка сообраќајна несреќа која се случи вечерва на улица „Козле“ во истоимената населба. Првичните информации се дека се судриле три возила, меѓу кои е и моторциклот кој бил управуван од загинатиот.

Трагична несреќа вечерва во Козле: Загина возач на скутер

Press24 - 05.12.2022

Возач на скутер загина вечерва на улицата „Козле во Скопје во трагична сообраќајна несреќа во која учествувале мотор и два автомобили, јавува „С лободен печат“. Како што пишува порталот, улицата е блокирана за сообраќај, а во моментот полицијата ...

Страшна несреќа во Козле, загина едно лице

Курир - 05.12.2022

Едно лице го загуби животот го тешка сообраќајна несреќа која вечерва се случила во скопската населба Козле. Во несреќата, која се случила околу 21 часот, според првичните информации учествувале два автомобили и мотоцикл.

ФОТО: Страотна несреќа на улица „Козле“, загина мотоциклист

Слободен Печат - 05.12.2022

Трагична сообраќајна несреќа се случи вечерва на улицата „Козле“ во Скопје, а во неа, неофицијално, загина возач на скутер. Полицијата врши увид на местото на несреќата, а голем дел од улицата е блокиран за сообраќај.

Трагедија вечерва во скопско Козле: Во страотна несреќа загина едно лице, ова се првичните детали за настанот

4NEWS - 06.12.2022

Вечерва трагедија на улицата “„Козле” во Скопје, според неофицијални податоци загина мотоциклист. Околу 20 часот и 50 минути се случула страотна сообраќајна несреќа. Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое ...

Нови детали за трагедијата која вечерва го потресе Скопје: Загина едно лице, се судрија две возила и мотор на улицата ...

Centar - 05.12.2022

Како што дознава Centar.mk,вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случула страотна сообраќајка во која неофицијално загина едно лице. Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое ...

Трагедија вечерва во скопско Козле: Во страотна несреќа загина едно лице, ова се првичните детали за настанот

Centar - 05.12.2022

Вечерва трагедија на улицата “Козле” во Скопје, според неофицијални податоци загина мотоциклист. На лице место има полиција, а според информациите на медиумите несреќата се случила меѓу скутер и два автомобили.

Се судрија две возила и мотоцикл на улицата Козле, загина едно лице

Локално - 05.12.2022

Вечерва нешто пред 21 часот на улицата Козле во Скопје се случула тешка сообраќајка во која загина едно лице. Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое починало.

Загина младо момче во тешка несреќа вечерва

Скопје1 - 05.12.2022

Тешка несреќа се случи вечерва во Скопје, со една жртва. Неофицијално загинатиот е младо момче кое управувало моторцикл. Во несреќата учествувале три возила, „Цитроен“, „Мини купер“ и моторцикл кој бил марка „Хонда“.

Страшна несреќа во Скопје: Загина младо момче

Република - 05.12.2022

Страшна несреќа се случи на скопските улици. Младо момче на околу 15 години возејќи мотор, загина од удар на автомобил. Несреќата се случила во Козле, на главната улица. Улицата е затворена, а на местото на несреќата има собрано луѓе.

Страшна сообраќајка на улица Козле, загина мотоциклист

360 степени - 05.12.2022

Засега нема повеќе детали од полицијата околу причините за несреќата и околностите во кои се случила Возач на скутер загинал вечерва на улицата Козле во Скопје во трагична сообраќајна несреќа во која учествувале мотор и два автомобили, јавува „ ...

Загина едно лице, се судрија две возила и мотор на улицата Козле

Либертас - 05.12.2022

Како што дознава Centar.mk,вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случула страотна сообраќајка во која неофицијално загина едно лице. Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое ...

Едно лице загина во судир на две возила и мотор на улицата Козле

Фокус - 05.12.2022

Како што јавува Centar.mk,вечерва околу 20 часот и 50 минути на улицата Козле во Скопје се случула тешка сообраќајка во која неофицијално загинало едно лице. Незгодата била меѓу возила цитроен, мини купер и мотоцикл управуван од лицето кое починало.

Тешка несреќа: Вечерва загина возач на скутер во Скопје

Lider - 05.12.2022

Тешка несреќа се случи вечерва во Скопје, со една жртва. Неофицијално загинатиот е младо момче кое управувало скутер, а несреќата се случила на улицата „Козле“ во Скопје Во несреќата учествувале три возила, „Цитроен“, „Мини купер“ и моторцикл кој ...

Едно лице загина во судир на две возила и мотор во Козле

24Инфо - 05.12.2022

Младо момче загина во тешка сообраќајна несреќа која се случи вечерва на улица „Козле“ во истоимената населба. Првичните информации се дека се судриле три возила, меѓу кои е и моторциклот кој бил управуван од загинатиот.

Загина младо момче во сообраќајна несреќа во Козле

Точка - 06.12.2022

Возач на скутер загина вечерва на улицата „Козле во истоимената населба, во трагична сообраќајна несреќа во која учествувале мотор и два автомобили. На самото место веднаш пристигнала и интервенирала Брза помош, но за жал, не успеале да го спасат ...

СТРАОТНА НЕСРЕЌА СИНОЌА ВО КОЗЛЕ - загина младо момче возач на скутер

Фактор - 06.12.2022

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоча на улицата „Козле“ во Скопје, а во неа, неофицијално, загина возач на скутер. Полицијата извршила увид на местото на несреќата, а голем дел од улицата е блокиран за сообраќај.

Во тешка сообраќајна несреќа загина младо момче во Козле

MakPress - 06.12.2022

Страшна несреќа се случи на скопските улици. Младо момче на околу 15 години возејќи мотор, загина од удар на автомобил. Несреќата се случила во Козле, на главната улица. Улицата е затворена, а на местото на несреќата има собрано луѓе.