TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наташа Беквалац повторно ограбена: Полицијата се сомнева на оваа блиска личност

Убавина и Здравје - 12.10.2018

По низата проблеми во приватниот живот на пејачката Наташа Беквалац , нејзината најнова песна „Мала плава“ доживеа рекорден број на прегледи на Јутјуб, и тоа на некој начин и’ ја врати насмевката на лицето, која во април годинава и’ја избришаа ...

Куќната помошничка ја ограби Наташа Беквалац

Репортер - 12.10.2018

Поп-пејачката Наташа Беквалац неодамна во полиција ја пријавила својата куќна помошничка, М.Ж, оти ѝ украла 200 евра од паричникот, пишува српскиот портал „Стори“. Жената го чистела станот на Наташа скоро една година, а пејачката ја ангажирала по ...

Куќната помошничка ја украде Наташа Беквалац

Вистина.мк - 12.10.2018

Наташа Беквалац помина низ тежок период, откако сопругот Лука Лазукиќ физички ја нападна таа сега доживеа уште една непријатна случка. Пејачката пред една година на препорака ангажирала жена која ќе го чисти нејзиниот стан два пати неделно.

Наташа Беквалац ограбена

Вечер - 11.10.2018

По сите немили настани што и се случија во животот и насилството коешто наводно го преживеа од сопругот Лука Лазукиќ, српската пејачка Наташа Беквалац доживеа нова незгода. Имено, таа неодамна ја пријавила во полиција жената којашто и го чистела ...

Наташа Беквалац повторно ограбена: Полицијата се сомнева на оваа блиска личност

Република - 12.10.2018

По низата проблеми во приватниот живот на пејачката Наташа Беквалац, нејзината најнова песна „Мала плава“ доживеа рекорден број на прегледи на Јутјуб, и тоа на некој начин и’ ја врати насмевката на лицето, која во април годинава и’ја избришаа ...

(ВИДЕО) Оригинален спот и песна полна емоции – Наташа Беквалац ја посвети новата нумера на сопругот кој ја претепа

iPortal - 10.10.2018

Наташа Беквалац пред неколку дена го промовираше видеото за темата „Мала плава“, која ја објави по една година пауза. Непосредно пред објавувањето на спотот, новосадската барбика на Инстаграм напиша дека има трема како никогаш во животот иако во ...