TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѓоковиќ реагираше на убиството на Србите на Косово – поранешниот косовски премиер Пацоли удри по него

Вечер Прес - 02.10.2023

Новак Ѓоковиќ во четвртокот застана покрај Српскиот народ и оттогаш не престануваат нападите врз најдобриот тенисер и амбасадор на нашата земја во светот. Новак на Инстаграм им оддаде почит на жртвите на Србите во селото Бањска, а тоа наиде на бурни ...

Најбогатиот Албанец го нападна Ноле

PressingTV - 30.09.2023

Албанскиот политичар Беџет Пацоли силно удри по најдобриот тенисер на сите времиња, Новак Ѓоковиќ. Му пречело тоа што српскиот тенисер на социјалните мрежи објави трогателна фотографија која е направена пред црквата Свети Сава, каде српските граѓани ...

Беџет Пацоли го нападна Ѓоковиќ: За Новак сите имаат зборувано секакви работи, но вака, никој и никогаш (фото)

Во Центар - 30.09.2023

Новак Ѓоковиќ е навикнат да го критикуваат за сè и сешто, а сега е на удар поради реакцијата на Инстаграм за смртта на Србите на Косово и Метохија! Bо четвртокот, најдобриот тенисер на светот сподели објава во својата приказна на Инстаграм на која ...

Најбогатиот Албанец го нападна Ноле затоа што жали за убиените Срби на Косово

Република - 01.10.2023

Албанскиот политичар Беџет Пацоли силно удри по најдобриот тенисер на сите времиња, Новак Ѓоковиќ. Му пречело тоа што српскиот тенисер на социјалните мрежи објави трогателна фотографија која е направена пред црквата Свети Сава, каде српските граѓани ...