TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зошто Тејлор Свифт никогаш не пеела на Супербоулот?

Независен - 12.02.2024

Полувремето на Супербоулот ги виде настапите на легендарните музичари. Принс, Бијонсе, Мадона, Мајкл Џексон, Ријана, Д Викенд, „Ју-Ту“, Дајана Рос, Џастин Тимберлејк,… се само некои претходни изведувачи кои имаат обемни каталози на непобитни хитови ...

Тејлор Свифт на „екс“ го испи пивото и налути некои обожаватели: Каков пример е ова за девојките?

А1 On - 12.02.2024

Американската пејачка Тејлор Свифт беше главна ѕвезда на овогодинешниот Супер Боул, а камерите го следеа секој нејзин потег. На интернет сега се шири видео од поп-ѕвездата како испива на „екс“ пиво на стадионот Алегиант во Лас Вегас.

Бакнежот кој ја обиколи планетата: Сите очи беа вперени во Тејлор Свифт и Тревис Келче на синоќешното финале на Super ...

Попара - 12.02.2024

По четирите вечери по ред во Токио, поп иконата одлета во Лас Вегас за да го бодри своето момче Тревис Келче и Канзас Сити Чифс на Super Boul во 2024 година. Четиринаесеткратната добитничка на Греми ја прелета планетата за да го бодри Тревис од ...

Тејлор Свифт го „украде“ шоуто (ВИДЕО)

Вечер Прес - 12.02.2024

Секако, како и секој Супербол, не можеше да помине без лица на трибините. Главна ѕвезда меѓу славните, без сомнение ,беше Тејлор Свифт. Најпопуларната пејачка во светот, во моментов, е и девојка на Тревис Келси, кој во еден момент на Суперболот ...

ВИДЕО | Скандал на Супербол: Контроверзната раперка го покажа знакот на ѓаволот среде натпреварот

Слободен Печат - 12.02.2024

Се одржа уште едно спектакуларно финале на Н ационалната фудбалска лига (НФЛ) познато како Супербоул , на кое присуствуваа голем број ѕвезди од различни сфери. Страсниот бакнеж на Тејлор Свифт и Тревис Келси го одбележа годинашниот натпревар, но со ...

Видео: Tејлор Свифт испи чаша пиво на екс?!

Канал5 - 12.02.2024

Најпопуларната светска музичка ѕвезда во моментов, атрактивната Тејлор Свифт е хит на социјалните мрежи. Мегапопуларната пејачка го следеше големото финале на Суперболот, каде победи тимот на нејзиното момче, а Тејлор беше во центарот на вниманието ...

Бакнежот за кој брмчи цел свет: Прелетала низ 9 временски зони за да му одлета во прегратка

Во Центар - 12.02.2024

Тејлор Свифт и Тревис Келче ја прославија неговата победа со бакнеж и прегратка, а се чини дека нивната љубов секојдневно расте. Познатата пејачка натпреварот го следеше од ВИП ложата во друштво на многубројните семејни и познати пријатели Блејк ...

Најгледаното видео на Интернет! Сочниот бакнеж на Тејлор Свифт и Тревис во центарот на вниманието на Супербол (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.02.2024

Буквално не можеа да ги тргнат рацете еден од друг! Ова е бакнежот кој ја украде славата на целиот Супербол! За Канзас Сити Чифс целата вечер беше вистинска бајка и така заврши – со бајковит бакнеж, кој е задолжителен придружник на среќниот крај.

Супербоул бакнеж

Кајгана - 12.02.2024

Откако Канзас Сити Чифс ја одбранија титулата во НФЛ, Тејлор Свифт истрча на теренот и го бакна своето момче, играчот Тревис Келси. Чифс ги победија 49--ерс со 25:22 на стадионот Allegiant во Лас Вегас.

ФОТО | Општо лудило: Страсниот бакнеж на Тејлор Свифт и Тревис Келси го одбележа годинашниот Супербол

Слободен Печат - 12.02.2024

Рагбистот Тревис Келси (34) ја прослави победата на неговиот тим Канзас Сити Чифс за време на финалниот натпревар на Националната фудбалска лига (НФЛ), познат како Супербол, во друштво на неговата партнерка, пејачката Тејлор Свифт (34).

Цела планета зборува за нејзиниот потег на Супер Бол: Не доби свршенички прстен, но доби страстен бакнеж од момчето ...

Женски магазин - 12.02.2024

Тимот на Канзас Сити Чифс ја одбрани титулата во НФЛ, откако во финалето на 58. Супер Бол во Лас Вегас ги совлада Сан Франциско, по продолжение. „Супербоул“ според достапните податоци е најгледаната спортска игра во светот, која има директен пренос ...

Бакнежот на Тејлор Свифт и Тревис Келси по Супербоулот беше филмско финале на фудбалската сезона во САД

Сакам да кажам - 12.02.2024

Окружени со фудбалски фанови, камери и конфети, Тејлор Свифт се бакнуваше со своето момче Тревис Келси на теренот, откако неговиот тим Канзас Сити Чифс триумфираше на Супербоулот и ја одбрани титулата во НФЛ.

Тејлор Свифт шокираше со една постапка на ВИДЕО на Super Bowl

Во Центар - 12.02.2024

На синоќешниот спектакл на Супербол, пејачката Тејлор Свифт беше во центарот на вниманието . Сите очекуваа дека нејзиното момче Тревис Келси ќе ја запроси за време на шоуто, но за жал тоа не се случи. Сепак, Тејлор привлече внимание со необичен чин.

📽 БАКНЕЖ КОЈ ГО ОБИКОЛИ СВЕТОТ Вака Тејлор Свифт ја прослави победата на своето момче на Супербол

+инфо - 12.02.2024

Во моментот најпопуларната пејачка на светот Тејлор Свифт, очекувано, се најде во центарот на вниманието по Супербол што се одржа синоќа. Во моментот најпопуларната пејачка на светот Тејлор Свифт, очекувано, се најде во центарот на вниманието по ...

(Видео) Келче не ќе ја запроси Тејлор Свифт, но нивниот бакнеж го распламти интернет: Каква страст на трибините!

Еспресо - 12.02.2024

Тејлор Свифт на натпреварот за Супербоул пристигна во друштво на своите пријатели Блејк Лајвли и Ајс Спајс, а од трибините го бодреше своето момче Тревис Келче, кој игра за Канзас Сити Чифс.

Обложувалниците „горат“: Вечерва е Супербол, а сите се прашуваат нешто друго: Дали Келче ќе ја запроси Тејлор Свифт?

Слободен Печат - 11.02.2024

Необичните понуди во обложувачниците на големите спортски настани не се ништо ново, но голем број спортски обложувалници одлучија малку да се забавуваат со новата жешка двојка Тејлор Свифт – Тревис Келче , откако Канзас Сити чифс обезбеди место во ...

НБА легендата фрли око на Тејлор Свифт

Вечер Прес - 11.02.2024

Тејлор Свифт официјално има уште еден голем обожавател. Овој пат – навистина голем. НБА дивот Шекил О’Нил, легендата на играта под обрачите, откри за Page Six дека ја обожава Тејлор. Тој би сакал да се сретне со неа вечерва за време на финалето на ...

Луѓето се обложуваат дали предлог за брак кој го чекат милиони ќе падне на Супер Боул

24Инфо - 11.02.2024

Невообичаени понуди во кладилниците за време на голе спортски настани не се ништо ново, но голем број спортски обложувалници решија малку да се забавуваат со лудилото Свифт-Келце, откако Канзас Сити Чифс обезбеди место во Супер Боул.

Неверојатен облог, обложувалниците „горат“: Дали Тревис Келче ќе ја запроси Тејлор Свифт?

Еспресо - 11.02.2024

Необичните понуди во обложувалниците, за време на големи спортски настани, не се ништо ново, но многу фирми за спортско обложување одлучија малку да се занимаваат со лудилото Свифт-Келче откако Кансас Сити Чифс осигураа влез во Супербоул.

Тејлор Свифт мораше да се снаоѓа за време на кореографијата на концерт во Токио (ВИДЕО)

Канал5 - 10.02.2024

Првиот концерт на Тејлор Свифт во 2024 година помина без проблем - речиси. Таа во средата настапи во Токио по двомесечната пауза од нејзината турнеја Ерас. Пејачката за време на изведбата на песната „Vigilante S**t“ најчесто седи и танцува на стол, ...

„Животот ми блесна пред очи“: Поп ѕвездата за влакно избегна трагедија на сцена, има рефлекси за десет! (ВИДЕО)

Во Центар - 10.02.2024

Поп-мегаѕвездата Тејлор Свифт (34), вчера доживеала страшен инцидент за време на нејзината турнеја Ерас во Токио, кога за малку ќе паднала за време на настап. Местата на сцената за време на чинот „Фолклор“ вклучувала мала барака покриена со мов.

„Животот ми блесна пред очи“: Поп ѕвездата за влакно избегна трагедија на сцена, има рефлекси за десет! (ВИДЕО)

Пулс24 - 10.02.2024

Поп-мегаѕвездата Тејлор Свифт (34), вчера доживеала страшен инцидент за време на нејзината турнеја Ерас во Токио, кога за малку ќе паднала за време на настап. Местата на сцената за време на чинот „Фолклор“ вклучувала мала барака покриена со мов.

Дали вечерва Тејлор Свифт ќе добие брачна понуда на Супербоул- кладилниците се отворени

Канал5 - 11.02.2024

Необичните понуди во кладилниците не се ништо ново, но голем број спортски обложувалници решија малку да се забавуваат со лудилото Свифт-Келце, откако Канзас Сити Чифс обезбеди место во Супер Боул.

ВИДЕО: Бакнежот кој го обиколи светот

Курир - 12.02.2024

Тејлор Свифт на натпреварот за Супербоул пристигна во друштво на своите пријатели Блејк Лајвли и Ајс Спајс, а од трибините го бодреше своето момче Тревис Келче, кој игра за Канзас Сити Чифс.

Тејлор Свифт со страствен бакнеж му честиташе на својот дечко по победата на Супербоул (видео)

Хитпортал - 12.02.2024

Во моментот најпопуларната пејачка на светот Тејлор Свифт, очекувано, се најде во центарот на вниманието по Супербол што се одржа синоќа, особено откако Канзас Сити Чифс на нејзиното момче Тревис Келче го победи Сан Франциско Фортиенерс со 25:22 и ...

Бакнежот на Тејлор Свифт и Тревис Келси на Супербоулот стана светска сензација

Независен - 12.02.2024

Лас Вегас – Окружени со фудбалски фанови, камери и конфети, Тејлор Свифт се бакнуваше со своето момче Тревис Келси на теренот, откако неговиот тим Канзас Сити Чифс синоќа триумфираше на Супербоулот и ја одбрани титулата во НФЛ.

📽 ТЕЈЛОР СВИФТ НА „ЕКС“ ГО ИСПИ ПИВОТО И ГИ НАЛУТИ ОБОЖАВАТЕЛИТЕ „Каков пример им даваш на девојчињата?!“

+инфо - 12.02.2024

Американската пејачка Тејлор Свифт беше главна ѕвезда на овогодинешниот Супербол, а камерите го следеа секое нејзино движење. Американската пејачка Тејлор Свифт беше главна ѕвезда на овогодинешниот Супербол, а камерите го следеа секое нејзино ...