TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за четврток (9. април 2020)

ТВ21 - 09.04.2020

ОВЕН Работа: Исходот на ситауцијата која ве мачи за вас може да биде добар. Успешно ќе ги решите работните проблеми. Љубов: Ви се допаѓа личност која покажува дека кон вас не е рамнодушна. Здравје: Мал пад на енергијата.

Дневен хороскоп за четврток, 09.04.2020: Со брилијантна интелигенција, покажете и на околината дека имате и’ својства ...

Екран - 09.04.2020

Овен Љубов: Бидете умерени во вашите барања кон вашата сакана личност. Ќе уживате во средбата со блиски пријатели и нечие внимание. Работа: Нечија приказна има спротивен ефект врз вас. Нема потреба да се расплинувате од различни страни и да се ...

Дневен хороскоп за четврток: Љубовни позитивни промени за еден знак

Женски магазин - 09.04.2020

Овен Денес ќе имате нови обврски. Моментално љубовниот живот не ви претставува оптеретување, а вие избегнувате да се гледате со партнерот. Бик Ќе имате многу слободно време денес. Поволен ден е да се опуштите и одморите.

Дневен Хороскоп (09.04) четврток

Порта - 08.04.2020

ОВЕН Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена ќе бидете успешни и задоволни. Ви се допаѓа личност која веќе некое време ви покажува одредени симпатии. Стабилна здравствена состојба.

Дневен хороскоп за СРЕДА, 8 април 2020 година

Убавина и Здравје - 08.04.2020

Бик има многу слободно време, Близнаците имаат доверба во партнерот, Девица треба да биде претпазлива. ОВЕН Ќе имате нови обврски денес. Вашата работа се движи во насока што е малку неочекувана за вас.

Дневен хороскоп: Добар ден за донесување деловни одлуки!

Локално - 08.04.2020

Овните имаат помал пад на енергијата, поволен ден за љубов е пред Лавовите, Водолијата очекува зголемена добивка. Овен Исходот од ситуација што ве мачи може да биде прилично добар за вас. Успешно ќе ги решите деловните проблеми.

Дневен хороскоп за среда (8. април 2020)

ТВ21 - 08.04.2020

ОВЕН Работа: Ќе имате нови обврски денеска. Работата ви оди во смер во кој помалку е неочекуван за вас. Љубов: Моментално љубовниот живот ви претставува мало оптоварување. Можно е да избегнувате гледање со партнерот. Здравје: Пад на имунитетот.

Дневен хороскоп за среда: Љубовни проблеми за неколку знаци

Женски магазин - 08.04.2020

Овен Ако не внимавате на вашата деловна активност, можно е да направите мали грешки. Вашиот партнер е верен и среќен кога сте заедно. Може да очекувате поволен период за вашата врска. Можна е привремена главоболка.

Хороскоп за денес (08.04) среда

Порта - 07.04.2020

ОВЕН Иако на прв поглед изгледа дека сѐ е во ред, ако малку се сконцентрирате ќе видите дека постојат поголеми проблеми. Пред вас е можност да се впуштите во незадолжителна љубовна авантура. Проверете го крвниот притисок.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Не толку среќна среда за еден знак

Хаштаг - 08.04.2020

Овен Ако не внимавате на вашата активност, можно е да направите мали грешки. Вашиот партнер е верен и среќен кога сте заедно. Може да очекувате поволен период за вашата врска. Бик Треба да работите на концентрацијата.

Дневен хороскоп: Што ви предвидуваат ѕвездите за денешниот ден!

iPortal - 17.04.2020

Овен Љубов Она што не ви се допаѓа кај вас самите , би сакале да го скриете под тепих. Не може така, саканата личност доволно добро ве познава. Кариера Направете се што можете за вашите професионални способности да дојдат до израз и не се плашете да ...

Дневен хороскоп (08.04.2020)

Вистина.мк - 08.04.2020

Овен Исходот од ситуација што ве мачи може да биде прилично добар за вас. Успешно ќе ги решите деловните проблеми. Ви се допаѓа личноста која покажува дека таа не е рамнодушни кон вас. Мал пад на енергијата. Бик Може да очекувате позитивни околности.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак треба да внимава на своето здравје

Хаштаг - 09.04.2020

Овен Денес ќе имате нови обврски. Моментално љубовниот живот не ви претставува оптеретување, а вие избегнувате да се гледате со партнерот. Бик Ќе имате многу слободно време денес. Поволен ден е да се опуштите и одморите.

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 9 април 2020 година

Убавина и Здравје - 09.04.2020

Овен има пад на енергија, Лав има поволен ден за љубовта, Водолијата очекува подобрување во заработката. ОВЕН Исходот од ситуација што ве мачи може да биде прилично добар за вас. Успешно ќе ги решите деловните проблеми.

Дневен хороскоп за четврток (09.04.2020)

Нетпрес - 09.04.2020

ОВЕН Исходот на ситауцијата која ве мачи за вас може да биде добар. Успешно ќе ги решите работните проблеми. Ви се допаѓа личност која покажува дека кон вас не е рамнодушна. Мал пад на енергијата. БИК Очекувајте позитивни околности.

Дневен хороскоп за четврток (09.04.2020)

Вистина.мк - 09.04.2020

ОВЕН Исходот на ситауцијата која ве мачи за вас може да биде добар. Успешно ќе ги решите работните проблеми. Ви се допаѓа личност која покажува дека кон вас не е рамнодушна. Мал пад на енергијата. БИК Очекувајте позитивни околности.