TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шајло го менува изгледот: Ќерката на Џоли и Бред Пит ја пушти косата и облече здолниште (ФОТО)

Скопје24 - 27.09.2020

На светската јавност и е познато дека билошката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, која патем многу личи на мајка си, од мала се облекува во машки алишта и бара да и се обраќаат со Џон.

(Фото) Анџелина Џоли ги праша фановите кога е поубава, сега или кога била тинејџерка

Репортер - 27.09.2020

Холивудската актерка Анџелина Џоли на својот Инстаграм профил објави фотографија од времето кога имала 16 години и ја споредила со слика која ја направила неодамна. Таа ги праша фановите на која слика е поубава. „16 или 44?“, напиша Анџелина.

Анџелина Џоли ги почести Захара и Вивиен вечера на Денот на ќерките

Макфакс - 27.09.2020

Ѕвездите пронајдоа начини да го одбележат меѓународниот Ден на ќерките, 27 септември, односно четвртата недела во септември. И Анџелина Џоли ги почести двете ќерки вечера во познатиот селебрити ресторан „Крег“ во квартот Западен Холивуд.

Анџелина Џоли на 16 и 44 години: Прашува на која слика е поубава (ФОТО)

Слободен Печат - 27.09.2020

Холивудската актерка Анџелина Џоли на својот Инстаграм профил објави фотографии кога имала 16 и сега 44 години, па илјадниците следбеници ги запраша да и одговорат на која слика е поубава.

Со Никол покрај себе Бред Пит се чувствува сакано и среќно

Репортер - 27.09.2020

Холивудскиот глумец Бред Пит, веќе неколку месеци е во врска со 27 годишната Никол Потуралски. Заедно беа и на романтичен одмор во замокот во Франција, во кој Пит се венчаше со поранешната сопруга, Анџелина Џоли.

Бред Пит се чуствува сакан покрај Никол: Нови детали од врската меѓу актерот и 29 години помладата манекенка

Локално - 27.09.2020

Холивудскиот шмекер Бред Пит, како што е познато, е во врска со 29 години помладата манекенка Никол Потуралски. Американскиот актер, како што пренесуваат светските медиуми, е повеќе од среќен со својата нова девојка.

Бред Пит проговорил за врската со младата манекенка: „Се чувствувам сакано и чувано!“

Екран - 27.09.2020

Актерот Бред Пит (56) веќе неколку месеци ја љуби својата нова девојка, 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, која дури ја однесе и на романтичен одмор во замокот во Франција, каде се ожени со својата поранешна сопруга, 45-годишната ...

Бред Пит проговори за врската со манекенката Никол: Конечно се чувствувам сакан!

Слободен Печат - 26.09.2020

Актерот Бред Пит (56) веќе неколку месеци ја бакнува својата нова девојка, 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, која дури ја одведе на романтичен одмор во замок во Франција каде се ожени со својата поранешна сопруга , 45-годишната ...

Бред Пит проговори за врската со 29 години помладата манекенка: Само едно имал да каже...

Точка - 26.09.2020

Актерот Бред Пит (56) веќе неколку месеци е во врска со нова девојка, 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, која дури ја однел на романтичен одмор во дворецот во Франција каде се венчал со поранешната сопруга, 45-годишната актерка ...

Анџелина Џоли ги почести Захара и Вивиен вечера на Денот на ќерките

Опсервер - 27.09.2020

Ѕвездите пронајдоа начини да го одбележат меѓународниот Ден на ќерките, 27 септември, односно четвртата недела во септември. И Анџелина Џоли ги почести двете ќерки вечера во познатиот селебрити ресторан „Крег“ во квартот Западен Холивуд.