TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТЕХНИКА НА ШИШАЊЕ КОЈА ГАРАНТИРА ВОЛУМЕН: Фризурата во форма на U ги полуде корисниците на ТикТок, еве за што се работи

Попара - 26.11.2022

Ако се борите со тенка коса, сигурно имате арсенал производи во вашата бања на кои им верувате. Сепак, фризерите на TikTok предлагаат нешто друго – фризура во форма на буквата U која дава илузија за погуста коса.

Секој заслужува подобро: Фризер бесплатно шишаше бездомник и го одушеви светот (ВИДЕО)

Кумановски м. - 26.11.2022

Убавите гестови никогаш не се доволни! Социјалните мрежи беа преплавени со видео на кое се гледа трансформацијата на бездомник кој долго време не се капел. Со прилично занемарен изглед, со несредена коса и брада, човекот ја прифатил понудата на ...

Се изморила од долгата седа коса, па направила радикален потег: Фризерот за миг направил да изгледа помладо, а сопругот ...

Убавина и Здравје - 25.11.2022

Кери имала долга, седа коса со која долго се мачела, а потоа фризерот радикално ја трансформирал и направил да изгледа помладо Со текот на годините, квалитетот на косата значително се менува, додека фризурата и бојата имаат клучна улога во ...

Бев уморна од седите влакна: Фризерот ѝ направи драстична промена, а нејзиниот сопруг остана без зборови (ФОТО)

Женски магазин - 25.11.2022

Кери имаше долга, седа коса со која долго се бореше и често ја фарбаше, но нејзиниот фризер ѝ направи радикална трансформација и направи да изгледа помладо, но уште побитно да не мора да се труди да ги прикрива седите влакна.

(Видео) Фризер бесплатно потстрижил бездомник, а неговата трансформација е неверојатна

Точка - 25.11.2022

Социјалните мрежи ги преплави видео кое прикажува трансформација на бездомник со прилично запуштен изглед. Бездомникот со неуредна коса и брада се согласил на понудата на Џошуа Сантијаго, фризер кој сакал да го промени неговиот изглед.

ВИДЕО | Фризер бесплатно потстрижил бездомник, луѓето шокирани од трансформацијата

Слободен Печат - 26.11.2022

Убавите гестови секогаш се за пофалба! Социјалните мрежи беа преплавени со видео на кое се гледа трансформацијата на бездомник кој долго време не се капел. Со прилично запуштен изглед, со несредена коса и брада, човекот ја прифатил понудата на Џошуа ...