TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајката на Шакира итно хоспитализирана: Пејачката извадена од памет

Еспресо - 23.03.2023

Мајката на колумбиската пејачка Шакира итно е хоспитализирана. Причината за хоспитализацијата е поради згрутчување на крвта, во ногата, која ѝ направила да се чувствува многу лоши, пренесува Дејли меил.

Хоспитализирана мајката на Шакира, состојбата е сериозна

Локално - 23.03.2023

Шакира последните неколку месеци минува низ тежок период, а се чини дека на лошите вести им нема крај бидејќи нејзината мајка Нидија Рипол заврши во болница во Барселона. Странските медиуми прво објавија дека таа доживеала мозочен удар, а потоа ...

Мајката на Шакира хоспитализирана по мозочен удар: Докторите открија нови здравствени проблеми, не се чувствува добро ...

Курир - 22.03.2023

Мајката на познатата пејачка Шакира итно е хоспитализирана откако и е откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но шпанските медиуми објавија дека извори блиски до пејачката рекле дека проблемот е ...

По прељубата и раскинувањето, нова драма во животот на латино дивата: Мајката на Шакира итно хоспитализирана во болница

Во Центар - 22.03.2023

Мајката на познатата латино-пејачка Шакира наводно била итно пренесена во болница откако и било откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол , наводно, прво доживеала мозочен удар, но таблоидите во Шпанија велат дека извори блиски до ...

Мајката на Шакира хоспитализирана по мозочен удар: Докторите открија нови здравствени проблеми, не се чувствува добро ...

Пулс24 - 22.03.2023

Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но шпанските медиуми објавија дека извори блиски до пејачката рекле дека проблемот е поврзан со длабока венска тромбоза. Исто така, се тврди дека нејзината состојба не влијаела на нејзиниот мозок, ...

Нов шок за Шакира: Мајката на пејачката е итно примена во болница

Слободен Печат - 22.03.2023

Мајката на познатата колумбијската Шакира наводно била итно пренесена во болница откако и било откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но таблоидите во Шпанија велат дека извори блиски до ...

Имала мозочен удар?! По разводот, нова лоша вест за Шакира

Убавина и Здравје - 23.03.2023

Познатата пејачка во последно време навистина нема среќа… Мајката на познатата пејачка Шакира итно е хоспитализирана откако ѝ е откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол , наводно, прво доживеала мозочен удар, но шпанските медиуми ...

МАЈКАТА НА ШАКИРА ДОЖИВЕЛА МОЗОЧЕН УДАР Итно е хоспитализирана, а тестовите открија нови здравствени проблеми

+инфо - 23.03.2023

Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но шпанските медиуми објавија дека извори блиски до пејачката рекле дека проблемот е поврзан со длабока венска тромбоза. Мајката на познатата пејачка Шакира итно е хоспитализирана откако и е ...

МАЈКАТА НА ШАКИРА ИМАЛА МОЗОЧЕН УДАР! Итно е хоспитализирана, а еве ја моменталната здравствена состојба!

Попара - 23.03.2023

Мајката на познатата колумбијската Шакира наводно била итно пренесена во болница откако и било откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но таблоидите во Шпанија велат дека извори блиски до ...

Мајката на Шакира доживеала мозочен удар: Итно хоспитализирана, еве каква е нејзината состојба сега

Точка - 23.03.2023

Мајката на познатата пејачка Шакира итно е хоспитализирана откако ѝ е откриено згрутчување на крвта во ногата. Нидија Рипол, наводно, прво доживеала мозочен удар, но шпанските медиуми објавија дека извори блиски до пејачката рекле дека проблемот е ...