TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кривична пријава за пијан кумановец кој ја истепал својата невенчана сопруга

Фокус - 14.08.2019

Кривична пријава доби кумановец, кој под дејство на алкохол ја истепал својата невенчана сопруга, нанесувајќи и тешки повреди. СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично ...

Кумановец ќе одговара за физички напад врз вонбрачната сопруга

Кумановски м. - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Семејна драма во Куманово - пијан претепал жена

Press24 - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против 48-годишниот Г.К. од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 03.08.2019 година околу 21:00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на ...

Пијан кумановец ја претепал девојка си

Република - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 3 август околу 21,00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на пријавениот, истиот под ...

Пијан кумановец си ја претепал девојката- ѝ нанел тешка повреда

Курир - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 3 август околу 21,00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на пријавениот, истиот под ...

Пијан кумановец ја претепал невенчаната сопруга

Скопје1 - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 03.08.2019 година околу 21,00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на пријавениот, ...

Кумановец ја претепал партнерката со која живеел во вонбрачна заедница

еМагазин - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“, информира МВР. На 03.08.2019 година околу 21,00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на ...

Г.К.(48) од Куманово ја нападнал С.М.(40) со која живеел во вонбрачна заедница, при што и нанел тешка телесна повреда

Опсервер - 14.08.2019

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Г.К.(48) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“. На 03.08.2019 година околу 21,00 часот во Куманово на улицата „436“, во куќата на пријавениот, ...