TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маж починал по пад од карпа кај село Кошани

Канал5 - 25.02.2021

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство. Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол", по што ...

Скопјанец паднал од карпа и починал

+инфо - 25.02.2021

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на ...

Маж починал по пад од карпа кај село Кошани

Бриф - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Трагедија: Маж паднал од карпа и починал на лице место

Курир - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Маж починал по пад од карпа кај село Кошани

Сител - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Скопјанец паднал од карпа и починал на лице место- лекарите од Итната помош можеле само да констатираат смрт

Press24 - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Трагедија: Маж паднал од карпа и починал на лице место

Centar - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Маж загинал по пад од карпа кај село Кошани

ММС - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол”, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.

Маж починал по пад од карпа кај село Кошани

iPortal - 25.02.2021

Во Полициската станица Кавадарци, М.Џ.(71) од Скопје вчера попладне пријавила дека нејзиниот сопруг Е.Џ.(75), паднал од карпа кај село Кошани, на место викано „Дол“, по што починал, информираше попладнево портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски.