TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трка на пијани возачи кобна за семејството Крстиќ кај Мостар

Макфакс - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа во близина на Мостар, во која четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, настанала поради прекумерно консумирање алкохол и трки со автомобили, дознава Klix.ba.

ОВА Е СЕМЕЈСТВОТО КОЕ НАСТРАДА ВО КОБНАТА СООБРАЌАЈКА КАЈ МОСТАР - протекоа детали: Имало трка на мртви пијани, поради ...

Фактор - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа во близина на Мостар, во која четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, е предизвикана од прекумерно консумирање алкохол и трки со автомобили, неофицијално дознава Klix.ba.

Позната причината за несреќата кај Мостар – пијани возачи се тркале со БМВ и Мерцедес, настрада недолжно семејство

Вечер Прес - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа кај Мостар, во која четири лица го загубија животот, а уште четири се тешко повредени, била последица од прекумерна конзумација на алкохоли трка со автомобили, неофицијално дознава Klix.ba.

Девојчето кое во сообраќајната несреќа кај Мостар го загуби целото семејство, се бори за живот

Вечер Прес - 25.09.2022

Во синоќешната страотна сообраќајна несреќа кај Мостар, погинаа четири лица а уште четири се тешко повредени. Меѓу повредените е и тригодишно девојче кое се бори за живот. Во несреќата настрада целото нејзино семејство, мајката, таткото и постариот ...

Стравична сообраќајна несреќа кај Мостар, смртно настрада цело семејство

Вечер Прес - 25.09.2022

Четири лица смртно настрадаа, а четири се тешко повредени во стравичната сообраќајна несреќа што се случила синоќа кај местото Буна-Затон, јужно од Мостар, објави Klix.ba Според информациите што ги пренесуваат босанските медиуми, во возилото Рено ...

Детали за страшната несреќа кај Мостар: Загина тричлено семејство…

4NEWS - 25.09.2022

Четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот, е епилогот од страшната сообраќајна несреќа што се случи синоќа на автопатот М-17 во градот Буна, јужно од Мостар.

Страшна сообраќајка кај Мостар, загина цело семејство

Скопје1 - 25.09.2022

Четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот, е епилогот од страшната несреќа што се случи синоќа на автопатот М-17 во местото Буна – Затон, јужно од Мостар. Потврдено е дека Б.К. (35), М.К.

Страшна сообраќајка кај Мостар, загина цело семејство

Република - 26.09.2022

Четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот, е епилогот од страшната несреќа што се случи синоќа на автопатот М-17 во местото Буна – Затон, јужно од Мостар. Потврдено е дека Б.К. (35), М.К.

Детали за страшната несреќа кај Мостар: Загина тричлено семејство

Press24 - 25.09.2022

Четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот, е епилогот од страшната сообраќајна несреќа што се случи синоќа на автопатот М-17 во градот Буна, јужно од Мостар.

Страшна сообраќајка кај Мостар, загина цело семејство

Канал5 - 25.09.2022

Четири загинати, четворица тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот. Ова е епилогот од страшната несреќа што се случи синоќа на автопатот м-17 во местото Буна – Затон, јужно од Мостар.

Страшна сообраќајка кај Мостар, загина цело семејство

Lider - 25.09.2022

Четири загинати, четворица тешко повредени, од кои едно се здоби со повреди опасни по живот. Ова е епилогот од страшната несреќа што се случи синоќа на автопатот м-17 во местото Буна – Затон, јужно од Мостар.

Трагедија кај Мостар: Тричлено семејство загина во судир на четири автомобили, тригодишната ќерка се бори за живот

24Инфо - 25.09.2022

Четири лица загинаа, а уште толку се повредени во синоќешната страотна сообраќајна несреќа кај Мостар. Меѓу повредените е и тригодишно девојче кое се бори за живот. Во несреќата настрада целото нејзино семејство, мајката, таткото и постариот брат.

Трагедија во БиХ: Пијани возачи кои се тркале со „БМВ“ и „Мерцедес“ збришаа недолжно семејство

Слободен Печат - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа кај Мостар, во која четворица луѓе го загубија животот, а уште четворица се тешко повредени, била предизвикана од пијани возачи кои организирале трка со автомобили, неофицијално дознава Klix.ba .

Позната причината за несреќата кај Мостар – пијани возачи се тркале со БМВ и Мерцедес, настрада недолжно семејство

Centar - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа кај Мостар, во која четири лица го загубија животот, а уште четири се тешко повредени, била последица од прекумерна конзумација на алкохоли трка со автомобили, неофицијално дознава Klix.ba.

Трка на пијани возачи e причината за сообраќајката во која загина цело семејство

Скопје1 - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа во близина на Мостар, во која четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, настанала поради прекумерно консумирање алкохол и трки со автомобили, дознава Klix.ba.

Трка на пијани возачи кобна за семејството Крстиќ кај Мостар

Точка - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа во близина на Мостар, во која четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, настанала поради прекумерно консумирање алкохол и трки со автомобили, дознава Klix.ba.

Трка на пијани возачи кобна за семејството Крстиќ кај Мостар

24Инфо - 25.09.2022

Тешката сообраќајна несреќа што се случи синоќа во близина на Мостар, во која четири лица загинаа, а четворица се тешко повредени, настанала поради прекумерно консумирање алкохол и трки со автомобили, дознава Klix.ba.