TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свршеницата на Асланбеј кршела и вриштела низ хотел, сè поради Јелена Карлеуша

Република - 09.08.2020

Без да знае, Јелена Карлеуша предизвикала вистински хаос во луксузниот ресорт каде беше сместена за време на одморот со ќерките Атина и Ника во Анталија. Како што пишуваат сроските медиуми, во истиот хотел летувал и славниот турскиот актер Миран ...

Јелена Карлеуша предизвика хаос во Турција: Љубоморната свршеница на турскиот актер го искршила апартманот поради неа

Убавина и Здравје - 09.08.2020

За време на одморот со ќерките Атина и Ника во Анталија, популарната Јелена Карлеуша предизвика хаос во хотелот во кој беше сместена, без да биде свесна за тоа. Имено, во истиот хотел летувал и славниот турскиот актер Миран Асланбеј , кој пред два ...