TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Бела и Џиџи Хадид изненадија со избричени глави на ревија, обожавателите: Ова е болно

Слободен Печат - 29.06.2022

Супер моделите Бела и Џиџи Хадид беа дел од ревијата на Марк Џејкобс за есента 2022 година во вторникот, пишува Си-ен-ен. Футуристичкиот стајлинг беше дел од шоуто на Марк Џејкобс есен 2022 година, на кое истоимениот бренд на дизајнерот откри над 40 ...

Бела и Џиџи Хадид непрепознатливи на ревијата на Марк Џејкобс

Кајгана - 29.06.2022

Супермоделите Бела и Џиџи Хадид ги шокираа обожавателите на вчерашната модна ревија на Марк Џејкобс за есен 2022, носејќи храбри, нови фризури. Сестрите беа скоро непрепознатливи кога се појавија со делумно избричени глави и со целосно избелени веѓи.

(ФОТО) НА РЕВИЈАТА НА МАРК ЏЕЈКОБС – Бела и Џиџи Хадид шокирале со новите фризури: „Што е ова, изгледате болно?“

Екран - 29.06.2022

Супермоделите Бела и Џиџи Хадид ги воодушевија обожавателите кога во вторникот се појавија на модната ревија на Марк Џејкобс за есента 2022. година, носејќи смели, нови фризури. Сестрите изгледаа речиси непрепознатливо откако се појавија со делумно ...

Џиџи и Бела Хадид со откачените фризури предизвикаа паника кај обожавателите

Еспресо - 29.06.2022

Марк Џејкобс, омилениот моден дизајнер од Њујорк, ја претстави својата колекција есен/зима 2023 година. Ревијата се одржа во градската библиотека во Њујорк. Тоа била интимна ревија, со само 99 седишта во еден ред.

Познатите сестри покажаа малку поинаков изглед: Џиџи и Бела Хадид ги избричија главите? (ФОТО)

Хаштаг - 29.06.2022

Што им направиле? Сестрите Хадид ги шокираа сите со фотографиите од последната проба за модната ревија во која и двете учествуваа. Дизајнерот Марк Џејкобс за својата нова ревија има визија во која на моделите, главите до половина им се избричени.