TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пријави против двајца кумановци, осомничени се дека извршиле обљуба и силување врз поранешните сопруги

Kumanovo News - 11.06.2024

Во два одвоени случаи во кумановската полиција е пријавенo дека двајца кумановци извршиле силување и обљуба врз поранешните сопруги. Во првиот случај, Отсекот за компјутерски криминал и Отсекот за општ криминал при СВР Куманово поднеле две кривични ...

Кумановец ја силувал поранешната сопруга и објавувал експлицитни содржини на интернет

Кумановски м. - 11.06.2024

Дваесет и петгодишен кумановец доби две кривични пријави под сомнение дека извршил обљуба врз поранешната сопруга и дека објавувал експлицитни содржини од неа на социјалните мрежи. – Отсекот за компјутерски криминал и Отсекот за општ криминал при ...

Кумановец ја силувал поранешната сопруга под закана со остар предмет

Кумановски м. - 11.06.2024

Четириесет и седумгодишен кумановец бил приведен по претходна пријава дека под закана со остар предмет ја силувал поранешната вонбрачна сопруга. – На 10.06.2024 во 22.00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода И.А.

Под закана со нож ја силувал поранешната сопруга во Куманово

Сител - 11.06.2024

Четириесет и седумгодишен кумановец бил приведен по претходна пријава дека под закана со остар предмет ја силувал поранешната вонбрачна сопруга. – На 10.06.2024 во 22.00 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода И.А.

25 годишен кумановец ја силувал поранешната сопруга и објавувал експлицитни фотографии на интернет

Сител - 11.06.2024

Дваесет и петгодишен кумановец доби две кривични пријави под сомнение дека извршил обљуба врз поранешната сопруга и дека објавувал експлицитни содржини од неа на социјалните мрежи. – Отсекот за компјутерски криминал и Отсекот за општ криминал при ...

Кумановец ја силувал поранешната сопруга и објавувал експлицитни содржини на интернет

Скопје инфо - 11.06.2024

25-годишен кумановец доби две кривични пријави под сомнение дека извршил обљуба врз поранешната сопруга и дека објавувал експлицитни содржини од неа на социјалните мрежи. Отсекот за компјутерски криминал и Отсекот за општ криминал при СВР Куманово ...

ЈА ОБЉУБИЛ И ОБЈАВУВАЛ ЕКСПЛИЦИТНИ СОДРЖИНИ НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ Двајца кумановци си ги силувале поранешните сопруги

+инфо - 11.06.2024

25-годишен кумановец креирал профил на социјални мрежи под лажно име и објавувал експлицитни содржини од неговата поранешна сопруга. Во два одвоени случаи во кумановската полиција е пријавенo дека двајца кумановци извршиле силување и обљуба врз ...

Пријави против двајца кумановци, осомничени се дека извршиле обљуба и силување врз поранешните сопруги

Либертас - 11.06.2024

Во два одвоени случаи во кумановската полиција е пријавенo дека двајца кумановци извршиле силување и обљуба врз поранешните сопруги. Пријави против двајца кумановци, осомничени се дека извршиле обљуба и силување врз поранешните сопруги Во првиот ...

УЖАС: Објавувал експлицитни видеа од поранешната сопруга, а полицијата при анализа открила дека ја силувал!

ТВ21 - 11.06.2024

Отсекот за компјутерски криминал и Отсекот за општ криминал при СВР Куманово поднесоа две кривични пријави против Л.А.(25) од Куманово поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела „злоупотреба на лични податоци“ и „полов напад и ...