TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја запросил девојката, а нејзиниот син ги соблече панталоните и си "заврши работа"

Точка - 17.05.2018

Три годишниот Овен ја "уништи" веридбата на својата мајка кога се соблече за да изврши потреба во моментот кога нејзиното момче ја запроси и тоа сред улица, пренесува Дејли Меил. Кевин Прцула (33) ѝ го постави судбоносното прашање на својата девојка ...

УРНЕБЕСНО ЗАПРОСУВАЊЕ: Клекна пред девојката, а потоа детенце влета во кадар и направи нешто пресмешно

Сител - 16.05.2018

Едно запросување стана вистински хит на интернет. Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да го забележи посебниот момент, но во моментот кога непознатиот маж клекна и го извади прстенот, малиот ...

(ВИДЕО) Извадил прстен да ја запроси девојката – цел интернет се смее поради реакцијата на неговиот син

Маркукуле - 16.05.2018

Кевин Прзитула одлучил да ја запроси неговата девојка, додека пријателите го снимаат, но му се случила непредвидена ситуација. Во моментот кога клекнал на едно колено и извадил прстен, не си помислил што прави неговиот син зад грб.

(ВИДЕО) Запросување кое е хит на интернет, видете зошто

Женски магазин - 16.05.2018

Едно запросување стана вистински хит на интернет. Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да го забележи посебниот момент, но во моментот кога непознатиот маж клекна и го извади прстенот, детето ...

(ВИДЕО) Извадил прстен да ја запроси девојката а цел свет се смее поради реакцијата на неговиот син!

Екран - 17.05.2018

Кевин Парзитула одлучил да ја запроси неговата девојка, додека пријателите го снимаат, но му се случила непредвидена ситуација. Во моментот кога клекнал на едно колено и извадил прстен, не си помислил што прави неговиот син зад грб.

Урнебесно запросување: Клекна пред девојката, а потоа неговиот син со овој потег ги насмеа сите (ВИДЕО)

Курир - 18.05.2018

Најдобриот момент од целата приказна е дека заљубениот пар не ни забележа ништо. Едно запросување стана вистински хит на интернет. Маж се одлучи да ја запроси својата девојка со помош на својот син и снимател, кој требаше да го забележи посебниот ...